Pokaż:Wszystko
Czyżby się Tajga pojawiła wieczorkiem?
https://zapodaj.net/plik-OxJaMpY80c
Gawi
Był, bo to Forest od 20:44 do 20:52 , brak znaczników czasu w tym Twoim portfolio
Burza z piorunami w Dolinie 😟
Już tylko dwójka została - jeden wcina ptaszka, a drugi czuwa.
o ile dobrze przeczytałem - Bonka zajada.
W Trzebieży Forest nad gniazdem sobie siedzi :)
Witam. Dolina -  na wizji trójka młodych i dorosly/a, czy tylko czwórka młodzieży=rodzeństwo?
1 Wyświetlenie
1
Marlena72
16:13 pozostała dwójka...
Marlena72
Już jeden fruu..
Dolina młode coś wcina
1 Wyświetlenie
1
Trzebież kamera patrzy na dno lasu.
Efa
Efa
Łupy leżały. Młody poza wizją wrzeszczał. Przyleciała Zdenka. Najadła się i zabrała się za kolejne skubanie... po przygotowaniu odleciała z łupem. Wrzask ustał.
jur
jur
sa dwa, jeden skubie pióra , drugi wrzeszczy
jur
jur
siedzi jeden młody na konarze, ale chyba nie głodny
W Dolinie szykuje się impreza bo aż dwa łupy czekają w gnieździe 😉
Borek dołkuje, w tle słychać młodego.
Dawno nie zaglądałam do Doliny Baryczy. Młodzież dostała czadowe imiona 😁
raf
Witam.
Forest na włościach ( od 8:42 do 9:46)
drzemka w ukryciu...po śniadaniu
Więcej