Mam strasznie kiepski obraz z kam. 3, ale chyba widzę trójkę na obrączce, czyli posila się Majka. Leżakujący na razie nie chce pokazać nogi Edit: 2HW, Dżulian. Kiedy się ostatnio Veolian meldował? Edit 2: Już nieważne, jest :D
I od 8:59 mamy komplecik rodzeństwa Dżulian zaczął pielęgnację piórek, to reszta to samo 😆 i dalej czekanie na transport śniadania. Majeczka skubała wczorajsze jedzenie.
Edit: 2HW, Dżulian. Kiedy się ostatnio Veolian meldował?
Edit 2: Już nieważne, jest :D