Pokaż:Wszystko
Dwoje młodych z obiadem na daszku
1 Wyświetlenie
1
Arau
Mam strasznie kiepski obraz z kam. 3, ale chyba widzę trójkę na obrączce, czyli posila się Majka. Leżakujący na razie nie chce pokazać nogi
Edit: 2HW, Dżulian. Kiedy się ostatnio Veolian meldował?
Edit 2: Już nieważne, jest :D
elik
Majka (?) zajada
elik
został jeden, Veolian
Afrodyta je samotnie kolację na daszku.
1 Wyświetlenie
1
ktosik na daszku
1 Wyświetlenie
1
15:41 Gdynek w budce, Majka i Dżulian na daszku
1 Wyświetlenie
1
Arau
...i poleciał. Posprzątałbyś w budce trochę!
10:20 Pełen obraz sytuacji 😂
https://zapodaj.net/plik-D8B1qIRV3w
1 Wyświetlenie
1
Misio779
W razie wątpliwości zegar na kamerze o 9 minut się spieszy.
Śniadanie na daszku, karmienie do dzioba
1 Wyświetlenie
1
Citro
Afrodyta karmiła chłopaków "do dzioba" , Majka zeskoczyła z barierki, porwała łup i popsuła reszcie zabawę.
I od 8:59 mamy komplecik rodzeństwa 
Dżulian zaczął pielęgnację piórek, to reszta to samo 😆 i dalej czekanie na transport śniadania.
Majeczka skubała wczorajsze jedzenie.

https://zapodaj.net/plik-XAwTbGJG5y
1 Wyświetlenie
1
Obserwacja młodzieży 8:52 😄
https://zapodaj.net/plik-txugfb4pU8
1 Wyświetlenie
1
młody na daszku
1 Wyświetlenie
1
18:57 nadal dwa młode "na chacie"
1 Wyświetlenie
1
Dwa młode na daszku, 16:45
1 Wyświetlenie
1
Dwójka młodych na poręczy, ktoś w budce
1 Wyświetlenie
1
Chwilowo spod komina :) Jedno z młodych na żelastwie poza zasięgiem kamery na drugim kominie. Na miejscówce Afrodyty. Drugie piętro niżej.
1 Wyświetlenie
1
Gdynek przy budce
1 Wyświetlenie
1
13:31 pojawiło się młode na barierce, poprawiło piórka i poleciało
1 Wyświetlenie
1
Więcej