Pokaż:Wszystko
Dobrze, że się w końcu "doliniarze" pojawili, bo już miałam obawy. Od 19. czerwca nikt nie odnotował ich obecności
Misio779
Jak nie było to nie było, a minęło już 6,5 godziny a Forest ciągle obecny 😀. Może będzie nocował?
Gawi
Żarty, żartami, ale po tych pogróżkach dotyczących właśnie ich, to można było mieć obawy
oczami.ptakow
W te pogróżki nie ma co wierzyć i martwić się zawczasu. Nie bez kozery dokładnej lokalizacji gniazd leśnych się nie podaje.
oczami.ptakow
Na miesięcznych wakacjach nad morzem byli i wrócili 😁
Gawi
Pewnie młode w świat wprowadzali
zoom na Foresta
Forest (chyba) urzęduje już ponad godzinę (od 14:49 wg.zapisu)
elik
od przylotu cały czas w dołku
Dziwne zachowanie, czy to Forest? A Samica bez obrączek, zapis 13.12
monikam54
Rozumiem ,że to byli Forest i Tajga ? 🙂
Kos
Kos
Nie ,to obca samica
Kos
Kos
To Forest 😊
Dwójka w Trzebieży
Fantastyczne zbliżenia na Foresta w Trzebieży. Piękny sokół
Antonówka
W Trzebieży sokół leżakuje w gnieździe. Pewnie Forest.
A w Dolinie byli widziani rezydenci, albo młode
elik
nawet nikogo nie słychać
Gawi
Głosu nie mam odpalonego, ponieważ mam kilka takich małych obrazów w obrazie z boku otwartych i od kilku dni właśnie te dwa też i nic.
Forest na obręczy
Forest na konarze
Najpierw tą drogą  przejechał samochód osobowy, biały? potem zaraz ptak przeleciał, jakoś na sokoła mi nie wygląda, ale może.     https://zapodaj.net/plik-pOTygRbRV9
elik
jak dla mnie to sokół
ostatni post z Doliny sprzed tygodnia, nikogo nie widać i nie słychać, podobnie w Dobrej nikogo nie mogę zastać
Piękny Forest , w równie pięknych okolicznościach przyrody 🤩
Więcej