Pokaż:Wszystko
Młody przysypia na daszku.
1 Wyświetlenie
1
Citro
..a jak nie przysypia to się drze. Czyżby Dżulian?
Starzy na chacie. Afrodyta na barierce, Gdynek w gnieździe
1 Wyświetlenie
1
elas59
Afrodyta odleciała a Gdynek w progu stoi
Arau
Kamera 2, Afrodyta siedzi na łupie. Czyżby dzieciaki poleciały na wycieczkę a matka czeka z kolacją? :>
1 Wyświetlenie
1
Afrodyta obiadek je na daszku ☺️
1 Wyświetlenie
1
Gdynek w budce
1 Wyświetlenie
1
zoom na Afrodytę
1 Wyświetlenie
1
Arau
Patrząc na nią z bliska myślę, że to ona była wczoraj na zapleczu. Czyli Majka się nie meldowała od...12 dni?
Antonówka
zasiedziała się dziewczyna :) A teraz Gdynek przy budce.
Arau
Nadal stróżuje na swojej barierce:)
Młody na daszku
1 Wyświetlenie
1
elik
to Dżulian
Arau
Dżulian, pokazał biżuterię :)
elik
ma łup pod szponem
7:51 Młode przyleciało na barierkę, któryś chłopak. Z wrzaskiem.
Na zapleczu nadal siedzi samica (duże, łaciate, koloru dzioba nie widać :P)
1 Wyświetlenie
1
1 Wyświetlenie
1
elik
oj tam, zniesie jaka trzeci raz ? 🤔
Gawi
no nie żartuj, chociaż, wszystko jest możliwe
Gdynek
1 Wyświetlenie
1
Citro
Tymczasem na drugim kominie siedzą dwa kolejne. Raczej poza zasięgiem kamer.
Citro
Biedak od 2 godzin czeka na randkę?
Gawi
Jakoś patrzy przez większość czasu co na dole, może liczy na łatwy posiłek
W budce chyba Gdynek siedzi (w środku ciemno, sokół ciemny, więc nie na 100%🙃).
1 Wyświetlenie
1
Daszka
Parę minut temu w budce nastąpiła sokola wymianka. Teraz chyba Afrodyta w mroku.
elik
dla mnie to też Gdynek
Jazgot nie z tej ziemi! Afrodyta w budce, a na kracie młody drze się ile sił.
1 Wyświetlenie
1
Misio779
Prawie 15 minut się darł 😂 najpierw przegonił ojca, Afrodyra też odleciała, on na daszek i z daszku na kratkę z tyłu i zniknął z zasięgu, niestety nie widziałem który to.
18:09 Afrodyta na poręczy
18:18 przyleciał Gdynek i rozmawiają w budce
18:27 po spotkaniu, chociaż krótkiej rozmowie (większość czasu w milczeniu) Afrodyta wyprosiła Gdynka z budki i Gdynek teraz na niskiej poręczy z daleka obserwuje.
Wydawać się mogło, że Gdynek zasłużony opieprz dostał 😉 za bałagan w domu i poza nim. Swoją drogą nic nie bierze przykładu ze swojego redzkiego braciszka, który wysprzątał budkę (czytaj zrobił inspekcję sanitarną), a tu bałagan, że ja pierdziu 😝
http://foto-hosting.pl/img/4c/73/f1/4c73f1282d316c27cb258b2ba1a0d82fcf0630e6.jpeg
1 Wyświetlenie
1
powsinoga
To Afrodyta, teraz spotkanie z Gdynkiem
Misio779
Tak, już zedytowałem. Jak na poręczy siedziała to dość nieostro było i wydawało mi się że szary dzióbek był.
Ktoś widział ostatnio Majkę?
1 Wyświetlenie
1
Misio779
Według raportów 6 dni temu.
Citro
... a cała reszta pokazuje się na kamerach. Miejmy nadzieje, że dziewczyna, po prostu, wypuszcza się na dalsze wycieczki.
Młode na daszku
1 Wyświetlenie
1
Więcej