Pokaż:Wszystko
łaciata Afrodyta , zoom
1 Wyświetlenie
1
Citro
Gdynek w budce na randkę czeka. Czy się doczeka?
Amika
https://zapodaj.net/images/9b4cbe7adc58e.jpg<ahref="https://zapodaj.net/images/9b4cbe7adc58e.jpg" target="_blank" rel="nofollow noopener">https://zapodaj.net/images/9b4cbe7adc58e.jpg
Citro
On się nigdzie nie wybiera. Zostanie sokołem stacjonarnym.
Amika
Niby się doczekał, tylko co z tego. Randka jeszcze na dobre się nie zaczęła jak na trzeciego wparował Dżulian  https://zapodaj.net/images/ce79f5efa3a77.jpg
Citro
Dama po śniadaniu.
Afrodyta trzeci poranek z rzędu na daszku je śniadanko 😃 8:05
http://foto-hosting.pl/img/07/84/91/0784919fdd7f04b825091c88e9eec5fbc405debc.jpeg
1 Wyświetlenie
1
Afrodyta(?) na zapleczu dojada suchara
1 Wyświetlenie
1
samica posila się na daszku
1 Wyświetlenie
1
Misio779
Powtórka z wczoraj o tej samej porze 😃
Na daszku chilluje młody g(o)łąb
1 Wyświetlenie
1
Arau
Wpadła zbulwersowana Edytka i pogoniła głąba. Ciekawe czy to ten sam co ostatnio?
Złapała suchara i poleciała.
W Łodzi kamerki już działają. O 6:40 Afrodyta je śniadanko na daszku.
1 Wyświetlenie
1
Ciemność widzę :( Awaria?
1 Wyświetlenie
1
Kamera 2 Afrodyta na poręczy, Gdynek na kracie 20:09
1 Wyświetlenie
1
Misio779
Zoom na Afrodytę 😃
Młody obecny 18:22 chyba Dżulian.
1 Wyświetlenie
1
Dżulian wpadł z krzykiem na poręcz o 19:48, posiedział kilka minut już w milczeniu i poleciał 😀
http://foto-hosting.pl/img/63/e2/62/63e2628c1a3e396cc89add48c640e43bbfd58ff6.jpeg
1 Wyświetlenie
1
Młody przysypia na daszku.
1 Wyświetlenie
1
Citro
..a jak nie przysypia to się drze. Czyżby Dżulian?
Starzy na chacie. Afrodyta na barierce, Gdynek w gnieździe
1 Wyświetlenie
1
elas59
Afrodyta odleciała a Gdynek w progu stoi
Arau
Kamera 2, Afrodyta siedzi na łupie. Czyżby dzieciaki poleciały na wycieczkę a matka czeka z kolacją? :>
1 Wyświetlenie
1
Afrodyta obiadek je na daszku ☺️
1 Wyświetlenie
1
Gdynek w budce
1 Wyświetlenie
1
Więcej