Zajrzałam, za Twoją radą, Iwonko, na forum. I poszłam Twoim tropem, i już wiem, co rośnie w gnieździe w Dolinie 🙂 Zrobiłaś super dobrą robotę i piękną dokumentację 🥰Dziękuję, brawo 🙂Jednak nie irytuj się, że nadal będziemy pisać, że to palma. To doda trochę egzotyki, OK? Pozdrawiam serdecznie ☺