Pokaż:Wszystko
Forest na obręczy
2 Wyświetlenia
2
Misio779
15 minut był i poleciał.
Zoom na Foresta ;)
1 Wyświetlenie
1
Zaraz znowu dostanę choroby morskiej i zawrotów głowy od tego bujania 😇 Ale nie potrafię oderwać wzroku od tego przystojniaka 😵
1 Wyświetlenie
1
Buja się i buja sokół wędrowny 🙂 Pewnie Forest, bo to jego ulubiony konar 😀
Forest się buja, a jest nie wiem ile czasu. Na pewno ponad 3 godz., a jest 18:12
Forest był znów, przyleciał 18:23, o 20:10 zrobił 💩 i odleciał, 4 min.później przyleciała Tajga (fotka),skontrolowała gniazdo, była do 20:22 i odleciała. Za 15 sekund przyleciał Forest, był do 20:42.
http://foto-hosting.pl/img/2a/f4/d0/2af4d072cf2c85a5b42f37fea4d34d82450c2476.jpeg
Misio779
a czy to Tajga była też rano? Niby obrączek nie widać, ale układ piórek i wzorów podobny. Oceńcie sami.
http://foto-hosting.pl/img/be/14/8d/be148dce0be0b35a42da4da261ee2b9c8ed281ce.jpeg
12:25, a Forest wciąż się buja i buja😄
Misio779
15:04 poleciał
Forest się buja na konarze.
Przyleciał i na początek spotkanie było tak zaokrąglajac czas 8:53:09-8:53:11😁.
Niedługo te spotkania trzeba będzie stoperem mierzyć. To trwało w granicach 1,5 do 1,8 sekundy 🤣, a na fotce samica tyłem.
http://foto-hosting.pl/img/50/c5/e1/50c5e1ee48ed50013fa6d1d9fd2a6da099a220c9.jpeg
Forest w gnieździe co najmniej od 14.41, wcześniej kamerka skierowana na dół
O 18.53 ożywił się, chyba kogoś zobaczył lub usłyszał i odleciał.
Nareszcie zobaczyłam obrączki. To Tajga 🧐 😃
Do wiosny palma w Dolinie zacieni całe gniazdo 😁
A któż to tak się huśta na gnieździe w Trzebieży? Forest? Tajga? Nie wiem, ale od samego patrzenia można dostać choroby morskiej 🙃😶‍🌫️😄
Palma z Doliny rośnie jak na drożdżach
Iwona65
To co rośnie jest jednak bardziej pospolite. Warto czasami zajrzeć na forum
Zajrzałam, za Twoją radą, Iwonko, na forum. I poszłam Twoim tropem, i już wiem, co rośnie w gnieździe w Dolinie 🙂 Zrobiłaś super dobrą robotę i piękną dokumentację 🥰Dziękuję, brawo 🙂Jednak nie irytuj się, że nadal będziemy pisać, że to palma. To doda trochę egzotyki, OK? Pozdrawiam serdecznie 
Przecież żartujemy, że to palma 😉😎
Dla następnych młodych będzie gniazdo " all exclusive"😉
.... już spora jest... 😎 😉
Witam. Sokół na obręczy
Misio779
Forest się buja na konarze 😄.
Spotkania się nie dopatrzyłem, a Forest od 13:36 urzęduje.
Forest zaprasza do gniazda
Misio779
Wpadł na 10 minut 20:05-20:15
Więcej