Pokaż:Wszystko
Kam 2, kolacja na wizji
3 Wyświetlenia
3
Zabrała i poleciała.
3 Wyświetlenia
3
Afrodyta na daszku je śniadanko 😃 7:10
3 Wyświetlenia
3
Właśnie forum przeglądałem, w tym post z Łodzi wstawiony przez JS i jednak moja pierwsza obserwacja była trafiona, że to był Dżulian i Afrodyta. Ale aż młodego nie poznałem, grzeczny, nic nie krzyczał jak mama jadła 🥰, tylko grzecznie okolicę obserwował. Jak to nie on. Pewnie dlatego że się napełnił odpowiednio 😄
4 Wyświetlenia
4
Dżulian na kracie je kolację, Pół Afrodyty na barierce 😂 kam2 19:48
Minutę później Afrodyta je kolację, Dżulian tyłem odwrócony.
Chociaż mam wątpliwości, bo dość daleko stoją, a na Dżuliana to za spokojny.
Mogła to być Afrodyta i Gdynek 🤔
4 Wyświetlenia
4
W lodzi na balystradzie sokol, widoczny w połowie
3 Wyświetlenia
3
Afrodyta na barierce Dżulian z łupem na daszku się drze od czasu do czasu 😃 
Zoom na Afrodytę 🤩
http://foto-hosting.pl/img/c7/70/ed/c770ed8282175eb0b66164d4fec7025832b37839.jpeg
3 Wyświetlenia
3
Od rana brak podglądu.
2 Wyświetlenia
2
Misio779
Działa już.
Gdynek w budce 10:34 😀
2 Wyświetlenia
2
Zoom na Dżuliana. On tak krzyczał. Afrodyta odleciała to spokój od razu 🤩.                                Tak się zastanawiam, czy Majka i Veolian nie wyruszyli w świat już dość dawno. Majki to już nie ma bardzo długo, a Veolian był udokumentowany razem z Dżulianem na forum 30 lipca, a przez Arau tutaj około 5 sierpnia. Później to można przypuszczać który młody się pojawia, ale według zdjęć i filmików na forum to raczej zawsze jest Dżulian.🤔
http://foto-hosting.pl/img/de/6c/31/de6c3155815814bf69a39bae5183c56d9580a419.jpeg
3 Wyświetlenia
3
powsinoga
A jaki najedzony 😂
Afrodyta je obiad na daszku, a młody na barierce się przygląda i się drze 😆 16:12
2 Wyświetlenia
2
2 Wyświetlenia
2
AnaOxy72
Zalotnik. 🥰
powsinoga
Jaki on piękny 🥰 po rodzicach 😊
Aftodyta na poręczy i ktoś w budce. Być może Gdynek. 7:24
7:29 trójka jest, bo jeszcze Dżulian na poręczy 😃
2 Wyświetlenia
2
Afrodyta i Dżulian jedzą kolację na daszku 😃
Za chwilę zostawiła mu łup i czuwa z góry. 19:51
http://foto-hosting.pl/img/67/37/28/67372843e755724b51baf4a8843f8e7cefacd29c.jpeg
1 Wyświetlenie
1
Iwona65
Zostawiła, ale po wcześniejszej drace :)
17:37 sokół na barierce a drugi w budce
1 Wyświetlenie
1
Misio779
Afrodyta na barierce, Gdynek w środku.
Zdziwiłbym się jak by odwrotnie było 😂
Więcej