Właśnie forum przeglądałem, w tym post z Łodzi wstawiony przez JS i jednak moja pierwsza obserwacja była trafiona, że to był Dżulian i Afrodyta. Ale aż młodego nie poznałem, grzeczny, nic nie krzyczał jak mama jadła 🥰, tylko grzecznie okolicę obserwował. Jak to nie on. Pewnie dlatego że się napełnił odpowiednio 😄
Dżulian na kracie je kolację, Pół Afrodyty na barierce 😂 kam2 19:48 Minutę później Afrodyta je kolację, Dżulian tyłem odwrócony. Chociaż mam wątpliwości, bo dość daleko stoją, a na Dżuliana to za spokojny. Mogła to być Afrodyta i Gdynek 🤔
Zoom na Dżuliana. On tak krzyczał. Afrodyta odleciała to spokój od razu 🤩. Tak się zastanawiam, czy Majka i Veolian nie wyruszyli w świat już dość dawno. Majki to już nie ma bardzo długo, a Veolian był udokumentowany razem z Dżulianem na forum 30 lipca, a przez Arau tutaj około 5 sierpnia. Później to można przypuszczać który młody się pojawia, ale według zdjęć i filmików na forum to raczej zawsze jest Dżulian.🤔 http://foto-hosting.pl/img/de/6c/31/de6c3155815814bf69a39bae5183c56d9580a419.jpeg