Pokaż:Wszystko
Młodziak wrócił po resztki. Dżulian jednak, 2HW
12 Wyświetleń
12
obecnie samica na poręczy, Gdynek zajada na zapleczu
9 Wyświetleń
9
Kolejny lament. Tym razem mama zgłodniała. Przy niej młodziak jest bez szans. Oboje skubią
8 Wyświetleń
8
Misio779
Walka na całego 😯
Gdynek zabiera młodemu obiad, awantura na całego ;)
7 Wyświetleń
7
Iwona65
To była matka
Arau
Obronił :) Ale siedzi na tym łupie od 15:24, tylko go targa w tę i z powrotem, nie dziwię się, że ojciec stracił cierpliwość :D Nadal nie mam pewności, który to z młodych, po ilości bieli na policzkach, wyrazistym V na głowie i rozmiarze obstawiam Veoliana, ale bez porównania to strzał 50/50
Citro
Aha, kołysze się jak listek na wietrze. Rozróżniam młode po paskach na sterówkach, ale z kam 3 nic nie widać.
Citro
Młody z łupem. Niestety nie zdążyłam na awanturkę.
Zziajana Afrodyta na daszku z łupem
7 Wyświetleń
7
Arau
Wpadł wrzaskun i ukradł :P Teraz pięknie broni "zdobyczy". Drobny się wydaje, możliwe że to Veolian, ale nie widzę obrączki
Iwona65
To był Dżulian. Wszystko jest teraz na forum
Co to za pożar w Łodzi widoczny w okolicach Gniazda
6 Wyświetleń
6
58basik
Zapalił się styropian na nowym budynku
Misio779
Dobre kilka kilometrów od EC, ale dym widoczny w promieniu kilkunastu km.
Citro
Ooooo, styropian, a ja się zastanawiałam co tak szybko się zapaliło i równie szybko było po wszystkim.
Iwona65
Nie udawaj teraz niewiniątka jak tam narozrabiałaś i nadymiłaś 😉
zoom na Afrodytę
6 Wyświetleń
6
Młody przyleciał na resztki 😅
6 Wyświetleń
6
Afrodyta z łupem 🥰
5 Wyświetleń
5
na zapleczu ktoś się posila, samica ?
3 Wyświetlenia
3
Kam 2, kolacja na wizji
3 Wyświetlenia
3
Zabrała i poleciała.
3 Wyświetlenia
3
Afrodyta na daszku je śniadanko 😃 7:10
3 Wyświetlenia
3
Właśnie forum przeglądałem, w tym post z Łodzi wstawiony przez JS i jednak moja pierwsza obserwacja była trafiona, że to był Dżulian i Afrodyta. Ale aż młodego nie poznałem, grzeczny, nic nie krzyczał jak mama jadła 🥰, tylko grzecznie okolicę obserwował. Jak to nie on. Pewnie dlatego że się napełnił odpowiednio 😄
4 Wyświetlenia
4
Dżulian na kracie je kolację, Pół Afrodyty na barierce 😂 kam2 19:48
Minutę później Afrodyta je kolację, Dżulian tyłem odwrócony.
Chociaż mam wątpliwości, bo dość daleko stoją, a na Dżuliana to za spokojny.
Mogła to być Afrodyta i Gdynek 🤔
4 Wyświetlenia
4
Więcej