Pokaż:Wszystko
Młody dostał kolację. Dorosły, zapewne Afrodyta, na barierce.
38 Wyświetleń
38
Citro
Policzek Dżuliana jak u Afrodyty. Świetnie dziś to widać.
Citro
Mama przyleciała podjeść sobie. Krzykacz walczy o swoje, nawet dziobie matkę, ale nie ma z nią szans.
Misio779
Cały Dżulian 😜
Afrodyta na daszku była, ale zeskoczyła za budkę na kratę- kam3 , a Gdynek (tak mi się wydaje) w budce za szybą 11:41
35 Wyświetleń
35
kam 2, ktoś się pożywia
46 Wyświetleń
46
Gdynek(?) na poręczy
46 Wyświetleń
46
Kos
Kos
18.09. ,Edzia ponownie w Łodzi 😊
Ciekawe czy pogadała ze starszą siostrą.
Czerwona linia to jej przelot. 
 
https://zapodaj.net/plik-QWlQtJTJNt
43 Wyświetlenia
43
Misio779
200 metrów od komina. Jak ktoś był w pobliżu to może wzrokowo się spotkały 😄
http://foto-hosting.pl/img/32/50/66/3250661745f167a8442ea243ce55b5e4d2d53b18.jpeg
49 Wyświetleń
49
elas59
Ostatnio z Młodych to pokazywał się tylko Dżulian -2HW
Gdynek w budce
42 Wyświetlenia
42
Afrodyta na śniadaniu. Ciekawe jak długo będzie sama.
46 Wyświetleń
46
Cóż za zgodna para zajada kolacyjkę na daszku 😂
43 Wyświetlenia
43
aalina
Z tą zgodnością to było różnie. https://www.youtube.com/watch?v=2Krripp-Z5k
😆
Dzień dobry! Gdynek na progu chaty 🥰
54 Wyświetlenia
54
Gdynek a la mokry Włoch 😂
47 Wyświetleń
47
IzaEs
Ale piękny ten nasz Gdynek po prysznicu 😍🥰🤩
Gdynek na poręczy
48 Wyświetleń
48
52 Wyświetlenia
52
aalina
Ten film jest bardzo długi ale można zobaczyć zachowanie sokołów. 
https://www.youtube.com/watch?v=PmG8vEIAYJw
aalina
No tak moje określenie" spokojnie " odnosiło się raczej do tego, że siedziała na poręczy i nie próbowała przyłączyć się do posiłku.
Amika
Fakt, tym razem bez rodzinnej awanturki się obyło
Amika
Nie do końca tak spokojne to śniadanie było. Młody wciąż przerywał posiłek i oboje coś wypatrywali w tym samym kierunku gdzie na koniec w popłochu odlecieli. To z obserwacji ostatnich 10 minut
Młody na daszku z łupem 🥰
42 Wyświetlenia
42
Iwona65
Masz jakiś zrzut?
kam 2
19 Wyświetleń
19
Gawi
młody czegoś się przestraszył i zwiał z łupem
Więcej