Pokaż:Wszystko
10:20 młody resztki na daszku dojada
39 Wyświetleń
39
Dzień dobry! Afrodyta na daszku wsuwa śniadanko 🥰
37 Wyświetleń
37
Dzień dobry! Gdynek schowany w budce 😂
52 Wyświetlenia
52
Afrodyta ze śniadaniem na daszku. Nikt jej nie przeszkadza, ale jakoś tak czujnie się rozgląda 😃
42 Wyświetlenia
42
aalina
W trakcie śniadania Afrodyty wpadł z wizytą Gdynek ale posiedział w budce i odleciał.
Wczoraj była kolacja dla trojga a teraz Afrodyta posila się sama.
42 Wyświetlenia
42
Iwona65
Ale Gdynek posprzątał resztki :)
Młody dostał kolację. Dorosły, zapewne Afrodyta, na barierce.
38 Wyświetleń
38
Citro
Policzek Dżuliana jak u Afrodyty. Świetnie dziś to widać.
Citro
Mama przyleciała podjeść sobie. Krzykacz walczy o swoje, nawet dziobie matkę, ale nie ma z nią szans.
Misio779
Cały Dżulian 😜
Afrodyta na daszku była, ale zeskoczyła za budkę na kratę- kam3 , a Gdynek (tak mi się wydaje) w budce za szybą 11:41
35 Wyświetleń
35
kam 2, ktoś się pożywia
46 Wyświetleń
46
Gdynek(?) na poręczy
46 Wyświetleń
46
Kos
Kos
18.09. ,Edzia ponownie w Łodzi 😊
Ciekawe czy pogadała ze starszą siostrą.
Czerwona linia to jej przelot. 
 
https://zapodaj.net/plik-QWlQtJTJNt
43 Wyświetlenia
43
Misio779
200 metrów od komina. Jak ktoś był w pobliżu to może wzrokowo się spotkały 😄
http://foto-hosting.pl/img/32/50/66/3250661745f167a8442ea243ce55b5e4d2d53b18.jpeg
49 Wyświetleń
49
elas59
Ostatnio z Młodych to pokazywał się tylko Dżulian -2HW
Gdynek w budce
42 Wyświetlenia
42
Afrodyta na śniadaniu. Ciekawe jak długo będzie sama.
46 Wyświetleń
46
Cóż za zgodna para zajada kolacyjkę na daszku 😂
43 Wyświetlenia
43
aalina
Z tą zgodnością to było różnie. https://www.youtube.com/watch?v=2Krripp-Z5k
😆
Dzień dobry! Gdynek na progu chaty 🥰
54 Wyświetlenia
54
Więcej