Pokaż:Wszystko
Gdynek w budce
41 Wyświetleń
41
Jeżeli to ten wczorajszy intruz to mógłby wpaść i posprzątać w budce i okolicy.
51 Wyświetleń
51
Oboje budki pilnują dziś. Afrodyta co jakiś czas się odzywa, Gdynek kibicuje z budki 😄 Nasza bogini pięknie dziś wygląda 😃 https://ibb.co/xYny8CC
42 Wyświetlenia
42
Dzien dobry! 8:08 i nasza bogini nadal lansuje się na kamerze 🥰
42 Wyświetlenia
42
elik
a na drugim kominie pan w ka-ka-kasku podziwia panoramę
Antonówka
Antonówka
I zwiała przez Ciebie 🤣
powsinoga
Też to widziałam. Chyba strzeliła focha 😂
elik
poleciała
zoom na Afrodytę
42 Wyświetlenia
42
Śniadanie,Afrodyta
50 Wyświetleń
50
Dlaczego moich wpisów pod podglądem nie widać pod "dzwonkiem"?
45 Wyświetleń
45
Rano było śniadanie ale tylko dla Afrodyty.  Młody musiał odpuścić.
https://www.youtube.com/watch?v=8PUc94hKcHA
45 Wyświetleń
45
Najpierw najadła się Afrodyta, teraz je młody a Gdynek złapał jakiś ochłap i uciekł.
46 Wyświetleń
46
Ktoś siedzi wysoko na barierce kam2. Nie widać głowy.
46 Wyświetleń
46
10:20 młody resztki na daszku dojada
39 Wyświetleń
39
Dzień dobry! Afrodyta na daszku wsuwa śniadanko 🥰
37 Wyświetleń
37
Dzień dobry! Gdynek schowany w budce 😂
52 Wyświetlenia
52
Afrodyta ze śniadaniem na daszku. Nikt jej nie przeszkadza, ale jakoś tak czujnie się rozgląda 😃
42 Wyświetlenia
42
aalina
W trakcie śniadania Afrodyty wpadł z wizytą Gdynek ale posiedział w budce i odleciał.
Wczoraj była kolacja dla trojga a teraz Afrodyta posila się sama.
42 Wyświetlenia
42
Iwona65
Ale Gdynek posprzątał resztki :)
Więcej