Pokaż:Wszystko
Kochani FF, startujemy z zamówieniami kalendarza, niestety forum nie działa 😔 Dlatego boxik musi udźwignąć informacje o kalendarzach ;) Koszt kalendarza to 70zl tzn kalendarz 50 zł, wysyłka +koperta to 20 zl. Niestety na wysyłkę nie mamy wpływu, cena rośnie to i my musimy podnieść (cena kalendarza jest niezmienna od kilku lat)
Zamówienia, jak zwykle składamy na naszego maila falcofani@gmail.com tzn ilość zamawianych kalendarzy. W mailu zwrotnym dostajemy dalsze informacje :) Wysyłka kalendarzy planowana jest na 15.12 :) Pod choinkę powinny zdążyć dotrzeć 😃
54 Wyświetlenia
54
Rano byli oboje ale jak to u Gdynka i Afrodyty albo on albo ona a jak są oboje to na "różnych piętrach"😏  https://www.youtube.com/watch?v=vgaMbJE1Tws
53 Wyświetlenia
53
Afrodyta na barierce 8:18 😀
52 Wyświetlenia
52
Teraz ona u góry, on w gnieździe robi porządki. Zmienili się , niedawno bylo odwrotnie
51 Wyświetleń
51
para na wizji, jest też łup
55 Wyświetleń
55
aalina
Znudziło jej się chyba jak jej pilnował i pozwoliła mu posprzątać daszek a sama przeniosła się za budkę. https://youtu.be/GaQK-HC3Rdc
Iwona65
Ale myślałam, żeby tylko nic mu nie zostawić
😆
Dzień dobry. W Łodzi po staremu, jedynie jakby czyściej w tle 😁 https://ibb.co/bdcs7F7
44 Wyświetlenia
44
Misio779
😂
A co tu za pierwszy śnieg sypie 🫨
😮
52 Wyświetlenia
52
IzaEs
W Strzelcach Opolskich też sypie
😮
😢
68 Wyświetleń
68
Antonówka
W tym kontekście to prawie cud, że Gdynek i wszyscy jego bracia z tamtego roku przeżyli i możemy ich dalej obserwować.
Gawi
Pewnie jest więcej takich rodzeństw, tylko o tym nie wiemy. Cudem jest  zdobycie przez tą czwórkę,  chat z kamerami
Citro
Cała czwórka ma parcie na szkło 😁.
Citro
Wielka szkoda. Przeżył pierwszą zimę a zginął teraz. ...a miałam nadzieję, że kiedyś, na tej stronie, ktoś zakrzyknie: Elvis żyje!!!.  
Do tego prawdopodobnie Bałutek nie przeżył zimy. Została nadzieja, że Lotkowi los sprzyjał, on był taki jak tatko, ostrożny.
Octopus
Jego brat był również widziany na ziemi w styczniu tego roku i wydawał się być w złym stanie. Kiedy Tiga przybył na miejsce, nie można było go znaleźć. 😢Wygląda na to, że ma 1EK. Zdjęcie dostałem od mojego przyjaciela Rjuno.
https://ibb.co/LrStDrh
Afrodyta odleciała z łupem czy może Gdynek załapał się ?
54 Wyświetlenia
54
Iwona65
Przestraszona wyrzutem wypary nie zdążyła go dobrze chwycić i spadł jej przed gniazdem
Alina , Afrodyta jakiś taniec rytualny odprawiła chyba 🤣
😆
55 Wyświetleń
55
aalina
Całkiem możliwe 🙂
Gdynek na wizji :)
49 Wyświetleń
49
Dziań dobry. Afrodyta na daszku przy śniadaniu. https://zapodaj.net/plik-7n963OkJBi
56 Wyświetleń
56
elik
jest para na wizji
buber
Gdynek dołączył.
52 Wyświetlenia
52
Mam sentyment do Afrodyty,  gdyż po zniknięciu Helgi  i oswojeniu się z tym -  myślałam , że to jej siostra osiedli się w Wałbrzychu i stworzy z Baronem parę. Piękna Inez ( bo tak niezobowiązująco nazwała ją kiedyś Kos ) również zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach ... 4 sokoły , po których pozostało wspomnienie .....
No cóż mam powiedzieć.....przykro 😕
Antonówka
Do tego tamta w Głogowie (edit.: oczywiście w Wałbrzychu 😃 ) była tą ładniejszą siostrą 😶 A to łodzianka ostatecznie dostała boskie i zobowiązujące imię 😂
Przejęzyczyłaś. się,  w Wałbrzychu 😊
Antonówka
🫣😊
Iwona65
Mam podobnie. Tym bardziej, że dwie młode siostry pojawiły się w krótkich odstępach czasu w różnych gniazdach i bardzo im kibicowałam
Gdynek przy budce, a za nim mleko... Ale on pewnie widzi tam więcej, niż my 🙃
37 Wyświetleń
37
aalina
Czeka na Afrodytę czy może raczej na śniadanie ?
Gdynek nie mógł uwierzyć w swoje szczęście,  Afrodyta zostawiła mu duuuuużo jedzenia, dała czas na posiłek i jak już przyleciała na amory , to ten zwiał
45 Wyświetleń
45
Więcej