Pokaż:Wszystko
Teraz Gdynek ma sesję foto
40 Wyświetleń
40
Dama z obiadem i Gdynek na barierce
35 Wyświetleń
35
Citro
Doczekał się obiadu.
Arau
Chłopak dał nura za czymś, Edytka nadal się posila
Iwona65
Koniec akcji. Prawie powtórka z wczoraj,  tyle że Gdynek jadł do końca na dachu. Poprzewracał wszystkie części zostawione resztki i dobrze podjadł
Łodziaki-słodziaki razem 😄
39 Wyświetleń
39
Dama na daszku.  Jaka ona ogromna. Ciągle rośnie?😉
😆
37 Wyświetleń
37
Iwona65
Nie rośnie już
Antonówka
człowiek jej miesiąc nie widział, to też jakoś wypiękniała przez ten czas 😀
😆
Citro
Miesiąc? Szczęściara... ja chyba od dwóch oglądam tylko pustą budkę.
Antonówka
przez 2 miesiące z dwa razy na którekolwiek trafiłam 🫣
Iwona65
Gdynek ma prawie zawsze krótką wizytę kontrolną przy gnieździe ok. 12-14
No ,  w końcu to  AFRODYTA 😁
Afrodyta i Gdynek razem 8:59
39 Wyświetleń
39
2010
Odlecieli 9:05
elik
Gdynek dał nogę
😆
Kos
Kos
Od 13.12 na EC4 nowa ( bosa ) samica 😏
😮
50 Wyświetleń
50
Citro
Skoro nowa samica doleciała, to może i nowy samiec się pojawi i wygryzie bezjajecznego.
Daszka
Ciekawa jestem, czy istnieje cień szansy, że przy nowej samicy samiec się ogarnie i włączy mu się instynkt, czy raczej jest już stracony dla świata🤔.
Antonówka
Ooooo. Dlaczego akurat ona 😭 Dziewczyna rozgarnięta była, a to samiec się nie sprawdził jako partner. Coś Łódź ma nie po drodze z samicami. Najpierw Amon, teraz ta Czeszka. Ehhh.
😮
Iwona65
Cicho, bo się Afrodyta obrazi. Ona jest ok
Afrodyta je śniadanko 😃 8:37
https://zapodaj.net/plik-uHm8gPSCZV
37 Wyświetleń
37
Misio779
8:43 Gdynek przyleciał na daszek chwilę po tym, jak Afrodyta na barierkę skoczyła oczyścić się po śniadaniu, zabrał resztę śniadania i poleciał 😄. Przez ten czas jak był, Afrodyta nawet nie spojrzała nawet przez chwilę na ukochanego 🤣.
https://zapodaj.net/plik-BYmcFkKIl9
No w końcu kogoś zastałam na wizji. Zdaje się, że to Gdynek z balustrady się rozglądał 😅
41 Wyświetleń
41
Rano. Afrodyta z żywym łupem eskortowana przez Gdynka  https://youtu.be/gQVtjhgEzeI?si=n_kS3h-0vJIiD947
55 Wyświetleń
55
Afrodyta przy posiłku
48 Wyświetleń
48
58basik
Iwona65
Taaa. Eskortował ją z tym łupem
😆
Kochani FF, startujemy z zamówieniami kalendarza, niestety forum nie działa 😔 Dlatego boxik musi udźwignąć informacje o kalendarzach ;) Koszt kalendarza to 70zl tzn kalendarz 50 zł, wysyłka +koperta to 20 zl. Niestety na wysyłkę nie mamy wpływu, cena rośnie to i my musimy podnieść (cena kalendarza jest niezmienna od kilku lat)
Zamówienia, jak zwykle składamy na naszego maila falcofani@gmail.com tzn ilość zamawianych kalendarzy. W mailu zwrotnym dostajemy dalsze informacje :) Wysyłka kalendarzy planowana jest na 15.12 :) Pod choinkę powinny zdążyć dotrzeć 😃
54 Wyświetlenia
54
Rano byli oboje ale jak to u Gdynka i Afrodyty albo on albo ona a jak są oboje to na "różnych piętrach"😏  https://www.youtube.com/watch?v=vgaMbJE1Tws
53 Wyświetlenia
53
Afrodyta na barierce 8:18 😀
52 Wyświetlenia
52
Teraz ona u góry, on w gnieździe robi porządki. Zmienili się , niedawno bylo odwrotnie
51 Wyświetleń
51
para na wizji, jest też łup
55 Wyświetleń
55
aalina
Znudziło jej się chyba jak jej pilnował i pozwoliła mu posprzątać daszek a sama przeniosła się za budkę. https://youtu.be/GaQK-HC3Rdc
Iwona65
Ale myślałam, żeby tylko nic mu nie zostawić
😆
Więcej