Ooooo. Dlaczego akurat ona 😭 Dziewczyna rozgarnięta była, a to samiec się nie sprawdził jako partner. Coś Łódź ma nie po drodze z samicami. Najpierw Amon, teraz ta Czeszka. Ehhh.
8:43 Gdynek przyleciał na daszek chwilę po tym, jak Afrodyta na barierkę skoczyła oczyścić się po śniadaniu, zabrał resztę śniadania i poleciał 😄. Przez ten czas jak był, Afrodyta nawet nie spojrzała nawet przez chwilę na ukochanego 🤣. https://zapodaj.net/plik-BYmcFkKIl9
Kochani FF, startujemy z zamówieniami kalendarza, niestety forum nie działa 😔 Dlatego boxik musi udźwignąć informacje o kalendarzach ;) Koszt kalendarza to 70zl tzn kalendarz 50 zł, wysyłka +koperta to 20 zl. Niestety na wysyłkę nie mamy wpływu, cena rośnie to i my musimy podnieść (cena kalendarza jest niezmienna od kilku lat) Zamówienia, jak zwykle składamy na naszego maila falcofani@gmail.com tzn ilość zamawianych kalendarzy. W mailu zwrotnym dostajemy dalsze informacje :) Wysyłka kalendarzy planowana jest na 15.12 :) Pod choinkę powinny zdążyć dotrzeć 😃