W Łodzi były takie widoki, ale Gdynek się ulotnił, pewnie gdzieś czeka w ukryciu aż dama skończy, po co ma się męczyć z piórowaniem https://zapodaj.net/plik-BPteRJ1IYZ
Ooooo. Dlaczego akurat ona 😭 Dziewczyna rozgarnięta była, a to samiec się nie sprawdził jako partner. Coś Łódź ma nie po drodze z samicami. Najpierw Amon, teraz ta Czeszka. Ehhh.
8:43 Gdynek przyleciał na daszek chwilę po tym, jak Afrodyta na barierkę skoczyła oczyścić się po śniadaniu, zabrał resztę śniadania i poleciał 😄. Przez ten czas jak był, Afrodyta nawet nie spojrzała nawet przez chwilę na ukochanego 🤣. https://zapodaj.net/plik-BYmcFkKIl9