Pokaż:Wszystko
para na wizji (daszek i budka)
40 Wyświetleń
40
elik
Afrodyta wskoczyła na daszek i spłoszyła Gdynka
8.32 Gdynek wcina śniadanie na budce.
42 Wyświetlenia
42
Gdynek w budce
40 Wyświetleń
40
elik
z budki wyszedł na taras, wskoczył na daszek i poleciał dalej https://zapodaj.net/plik-k7NH4lKidy
W Łodzi były takie widoki, ale Gdynek się ulotnił, pewnie gdzieś czeka w ukryciu aż dama skończy, po co ma się męczyć z piórowaniem  https://zapodaj.net/plik-BPteRJ1IYZ
33 Wyświetlenia
33
Gawi
Dama skończyła i się leniuszek pojawił  https://zapodaj.net/plik-qt1xRZI7jP🤩
15:40 Afrodyta z łupem na daszku. Coś brązowego, jakiś mniejszy drapieżnik?
39 Wyświetleń
39
Iwona65
Chyba słonka. Zobaczę później  co tam się nagrało
Teraz Gdynek ma sesję foto
40 Wyświetleń
40
Dama z obiadem i Gdynek na barierce
35 Wyświetleń
35
Citro
Doczekał się obiadu.
Arau
Chłopak dał nura za czymś, Edytka nadal się posila
Iwona65
Koniec akcji. Prawie powtórka z wczoraj,  tyle że Gdynek jadł do końca na dachu. Poprzewracał wszystkie części zostawione resztki i dobrze podjadł
Łodziaki-słodziaki razem 😄
39 Wyświetleń
39
Dama na daszku.  Jaka ona ogromna. Ciągle rośnie?😉
😆
37 Wyświetleń
37
Iwona65
Nie rośnie już
Antonówka
człowiek jej miesiąc nie widział, to też jakoś wypiękniała przez ten czas 😀
😆
Citro
Miesiąc? Szczęściara... ja chyba od dwóch oglądam tylko pustą budkę.
Antonówka
przez 2 miesiące z dwa razy na którekolwiek trafiłam 🫣
Iwona65
Gdynek ma prawie zawsze krótką wizytę kontrolną przy gnieździe ok. 12-14
No ,  w końcu to  AFRODYTA 😁
Afrodyta i Gdynek razem 8:59
39 Wyświetleń
39
2010
Odlecieli 9:05
elik
Gdynek dał nogę
😆
Kos
Kos
Od 13.12 na EC4 nowa ( bosa ) samica 😏
😮
50 Wyświetleń
50
Citro
Skoro nowa samica doleciała, to może i nowy samiec się pojawi i wygryzie bezjajecznego.
Daszka
Ciekawa jestem, czy istnieje cień szansy, że przy nowej samicy samiec się ogarnie i włączy mu się instynkt, czy raczej jest już stracony dla świata🤔.
Antonówka
Ooooo. Dlaczego akurat ona 😭 Dziewczyna rozgarnięta była, a to samiec się nie sprawdził jako partner. Coś Łódź ma nie po drodze z samicami. Najpierw Amon, teraz ta Czeszka. Ehhh.
😮
Iwona65
Cicho, bo się Afrodyta obrazi. Ona jest ok
Afrodyta je śniadanko 😃 8:37
https://zapodaj.net/plik-uHm8gPSCZV
37 Wyświetleń
37
Misio779
8:43 Gdynek przyleciał na daszek chwilę po tym, jak Afrodyta na barierkę skoczyła oczyścić się po śniadaniu, zabrał resztę śniadania i poleciał 😄. Przez ten czas jak był, Afrodyta nawet nie spojrzała nawet przez chwilę na ukochanego 🤣.
https://zapodaj.net/plik-BYmcFkKIl9
No w końcu kogoś zastałam na wizji. Zdaje się, że to Gdynek z balustrady się rozglądał 😅
41 Wyświetleń
41
Rano. Afrodyta z żywym łupem eskortowana przez Gdynka  https://youtu.be/gQVtjhgEzeI?si=n_kS3h-0vJIiD947
55 Wyświetleń
55
Afrodyta przy posiłku
48 Wyświetleń
48
58basik
Iwona65
Taaa. Eskortował ją z tym łupem
😆
Więcej