Ptyś się spłoszył ruchem kamery. A ona chyba dopiero dostała trochę właściwego światła. Od strony budy komin prawie czarny, gniazdo ma ciemne ściany i zachmurzenie duże. Tak mi się wydaje, że to właśnie to i rzeczywiście nie pstrykło
Myślę, że to Ptyś. Też widziałam tę sesję i on raczej nie odleciał gdzieś w dal tylko lekko opadł w dół właśnie. Być może w miejsce jak wczoraj został przyłapany
Gdyby były Igrzyska Olimpijskie Peregrine Falcon, myślę, że Nila byłaby mistrzynią belki balansowej.😉 (Nie wiem, czy ta wiadomość jest odpowiednia, jeśli jest nieodpowiednia, proszę mi powiedzieć, a usunę ją) https://zapodaj.net/plik-VrksfjGrTJ
Kreatywność i poczucie humoru - są jak najbardziej mile widziane 🤗 kazdemu z nas zależy , aby zagraniczni obserwatorzy, komfortowo czuli się w naszym gronie 😊