Pokaż:Wszystko
Nila wróciła na wyżyny o 06:20 i wyszła o 07:36.
38 Wyświetleń
38
37 Wyświetleń
37
Gawi
👀  toż to Ptyś🙃
Misio779
😃
Świąteczna Nila o 9:30 😃🎄
https://zapodaj.net/plik-XZop5qxAiW
36 Wyświetleń
36
🎄Wesołych Świąt🎄
Po lewej jest Nila, a po prawej Ptyś.🤗
https://zapodaj.net/plik-hZCHd0WYvv
25 Wyświetleń
25
Amika
Wesołych Świąt Hugox2 🌲
Hugx2
Wesołych Świąt Amika 😊
02:21 Nila wróciła. Usiadła na wysokim miejscu.
31 Wyświetleń
31
Gawi
Po nocy się włóczy, chyba spać nie mogła  https://zapodaj.net/plik-R8B9yuQZWM
Hugx2
😆
W Koszalinie tak ciemno że jeszcze na zewnątrz  nocne oświetlenie, czy może coś nie pstrykło. Inne kam. w mieście mają "kolorki"
38 Wyświetleń
38
Iwona65
Chyba awaria. Ale Ptysiowi wszystko jedno
Iwona65
Ptyś się spłoszył ruchem kamery. A ona chyba dopiero dostała trochę właściwego światła. Od strony budy komin prawie czarny, gniazdo ma ciemne ściany i zachmurzenie duże. Tak mi się wydaje, że to właśnie to i rzeczywiście nie pstrykło
36 Wyświetleń
36
Gawi
To chyba Ptyś, ale na 100% nie jestem pewna
Hugx2
Dziękuję Gawi.
Iwona65
Myślę, że  to Ptyś. Też widziałam tę sesję i on raczej nie odleciał gdzieś w dal tylko lekko opadł w dół właśnie. Być może w miejsce jak wczoraj został przyłapany
Hugx2
Dziękuję Iwona.
Tak to wczoraj wyglądało 
https://zapodaj.net/plik-1c1oXVGpTN   Prawie z cyklu znajdź sokokoła.
40 Wyświetleń
40
Iwona65
Gawi, jak chcesz to wciśnij to w jakiś swój wczorajszy post 
https://youtu.be/lQbMmhUdqSc?si=hL57qgKVKp47IuHU
Gawi
o której to godzinie było? nieważne, już wstawiłam
Iwona65
Po 13 trochę
Ptyś siedzi aktualnie pod galerią z gniazdem
https://zapodaj.net/plik-HgveOO7DTh
31 Wyświetleń
31
Hugx2
Świetne zdjęcie.👍🏻
Iwona65
To zdjęcie z wyświetlacza aparatu zrobione telefonem,  słabe.  Ale para blisko siebie
Hugx2
Miło jest zobaczyć inną perspektywę.🤗
Iwona65
A to prawda . Jeszcze raz dzięki
Iwona65
Nila na balustradzie, co wszyscy mogą zobaczyć
7:48 Na barierce ktoś. Czyżby Ptyś?
35 Wyświetleń
35
Gawi
Była  Nila, a potem Ptyś
W Koszalinie prawie jak w kosmosie
35 Wyświetleń
35
Koszalin uzupełniony o brakujące dni
49 Wyświetleń
49
Hugx2
Dziękuję, Gawi.
45 Wyświetleń
45
7:16 Nila. O 7:52 odleciała, a przyleciał Ptyś  https://youtu.be/DvV4ZRhUJ60?si=lMor4WHidDrynkkf
41 Wyświetleń
41
Gdyby były Igrzyska Olimpijskie Peregrine Falcon, myślę, że Nila byłaby mistrzynią belki balansowej.😉 
(Nie wiem, czy ta wiadomość jest odpowiednia, jeśli jest nieodpowiednia, proszę mi powiedzieć, a usunę ją)
https://zapodaj.net/plik-VrksfjGrTJ
😆
54 Wyświetlenia
54
Antonówka
A ja się obawiam, że tytułem musiałaby się podzielić z Wrotką, która słynie z pokazów tanecznych na barierce 😁
😆
Hugx2
Hahaha😆
Wrotka to poważna konkurentka 😍 ale ona ma.zloto w .kategorii -  taniec nowoczesny 😁
😆
Hugx2
Zgadzam się.🤗
Misio779
Zgadzam się z tym w 100% 😄
Hugx2
😊
Kreatywność i poczucie humoru -  są jak najbardziej mile widziane 🤗 kazdemu z nas zależy , aby zagraniczni obserwatorzy,  komfortowo czuli  się w naszym gronie 😊
Hugx2
Dziękuję Kysza 09.😊
Więcej