Pokaż:Wszystko
Afrodyta z łupem na daszku.
38 Wyświetleń
38
elik
ja chyba pierwszy raz widzę srokę w roli sokolego łupu
Iwona65
Tercja miała z miesiąc temu jedną i kilka dni później następną. Ale u naszych sokołów ze 2 lata temu Torka pokazała się ze sroką jako pierwsza na wizji ze sroką.
Citro
Rok temu była sroka, tuż po zaginięciu Amon. Upolował ją Gdynek albo młody. Nie miała wzięcia, z tego co pamiętam.
buber
Może są trudniejsze w schwytaniu, albo niesmaczne😁.Z tej jeszcze sporo zostało.
buber
Wygląda na srokę to śniadanko noworoczne.https://zapodaj.net/plik-CpfvLc3xOd
38 Wyświetleń
38
Afrodyta na barierce
33 Wyświetlenia
33
Citro
Wyczekuje Nowego Roku
Gdynek na kam 2
31 Wyświetleń
31
Ok 7:55 przyleciała Afrodyta ze śniadaniem, miałam szczęście ją przyłapać pod kominem :)
40 Wyświetleń
40
Arau
W momencie pisania komentarza zgarnęła resztki i poleciała
IzaEs
ale ktoś na daszku buszuje 😉  a drugi za budką 🥰🥰
Gdynek na daszku
40 Wyświetleń
40
Para na wizji 😍😍
42 Wyświetlenia
42
Oboje na wizji. Afrodyta wcześniej komuś na górze groziła 😅 https://ibb.co/TTg9PWR
46 Wyświetleń
46
Citro
O 11.04 z sekundami (na kam1) coś przeleciało za plecami Afrodyty. Gdynek wyszedł z budki i poleciał sprawdzić. Wrócił na barierkę i podreptał "na tyły".
Iwona65
No i zaraz potem stawił się Gdynek i zaczął doły kopać
W Łodzi spotkanie pary 😍😍😍
40 Wyświetleń
40
IzaEs
i poleciała 🥰
Afrodyta daszek okupuje. Aktualnie zbliżenie na piękną :)
35 Wyświetleń
35
Daszka
Przyleciał i rycerz naszej bogini😉.
Samica na daszku
36 Wyświetleń
36
Afrodyta przeszła z daszku na poręcz. Chyba śniadanie było wcześniej, bo ciut zaokrąglona pod dziobem 🙃
41 Wyświetleń
41
Citro
Ostatnio często pilnują budki, raz jedno raz drugie. Ciągle się rozglądają. Tak się zastanawiam... może jakiś samotny sokół szuka szczęścia gdzieś w pobliżu?
Iwona65
Na C3 jest nowa samica. Może przegoniona poprzednia szuka szczęścia
Citro
Zastanawiam się czego strzegą nasi rezydenci, bardziej kołyski czy jadalni? Poprzednia samica z EC4 (nie C3) niech lepiej zainteresuje się innymi kominami, bo z Afrodytą to raczej nie ma szans. Bardziej się obawiam nowego samca, ten nasz to taki hmm odważny-inaczej... a może tylko zestresowany przy paniach 😉
Iwona65
Odważny inaczej.... 🤣
Antonówka
Wszystko możliwe. Byle y nie trzymał sie za blisko ;)
Antonówka,  lub Citro-  przegońcie Afrodytę w końcu. Cały dzień ma zamiar siedzieć ?
49 Wyświetleń
49
Citro
Ja do domu w tej mgle nie mogę trafić a co dopiero ptaszora przeganiać 😜
Iwona65
😂
Antonówka
Nawet przy sokolim wzroku ta pogoda wygrywa 🫣
Iwona65
Gdynek w 2 kam. daleko
Daszka
Chyba głodna, właśnie przeszukała suchary w budce i coś tam poskubała... Ale jak tu w takiej zupie coś świeżego dorwać?
Iwona65
Później jeszcze na zewnątrz jakieś ścięgna ze starych kości próbowała zedrzeć. Nic im nie będzie
mamy zoom na samicę na daszku
41 Wyświetleń
41
O 10.40 czasu kamerkowego Afrodyta zapikowała w dół, od razu na barierce wymienił ją Gdynek, po czym za chwilę Afrodyta wróciła, a Gdynek zwiał. I znów samica wpatruje się w mleko.
40 Wyświetleń
40
Daszka
10.50 czasu kamerkowego Afrodyta znów zapikowała i natychmiast na rancie przy budce pojawił się Gdynek. Wszedł do budki, a Afrodyta wróciła na daszek.
Misio779
Więcej