Pokaż:Wszystko
Gdynek na daszku, samica na zapleczu wcina obiad
54 Wyświetlenia
54
Gdynek na daszku 10:52 (11:11 na kamerze)
52 Wyświetlenia
52
Gdynek czeka na drugie śniadanie 😂
47 Wyświetleń
47
Dzień dobry! Para na daszku 🥰
48 Wyświetleń
48
Misio779
8:55 jak to zwykle bywa dzielny Gdynek czeka aż jego ukochana pożywi się i mu resztki zostawi 😆
https://zapodaj.net/plik-YoEPCIWCaf
😆
Daszka
W momencie, w którym to pisałam, ulotnił się z resztkami.
Daszka
09.06. utrzymanek się doczekał😁. Afrodyta odleciała, Gdynek rozpoczął konsumpcję.
powsinoga
Afrodyta z łupem, a Gdynek wyciągnął suchara i poleciał 😂
Wrzuciłam podsumowanie sezonu. Jest w archiwum. Można sobie przypomnieć albo dowiedzieć się w skrócie, jak to było w Łodzi, a było miło. :)
46 Wyświetleń
46
jur
jur
Citro, "zamawiam Cię" do napisania tego sezonu na PKiN-e😁, bo pięknie to napisałaś, brawo 👍
Arau
Dzięki, czekałam na to! Dołączyłam dopiero w tym roku, po dramacie z Wrotką i Ziutą, ale to "moje", lokalne gniazdo skradło moje serce. Jako laikowi umknęły mi takie rzeczy jak wędrujący dołek, a przypomnienie nieporadnych prób Afrodyty w karmieniu poprawiło mi dzisiaj humor. Naprawdę próbowała nakarmić jajko :D?
Trzymam kciuki za dzieciaki, oby znalazły swoje miejsce na ziemi, a naszej parze życzę owocnych toków i kolejnego udanego sezonu :)
powsinoga
Piękne podsumowanie 🤗 aż nie mogę doczekać się kolejnego sezonu 😊
Iwona65
Super. Nie miałam co oglądać u siebie, i padło na Łódź w tym sezonie jako główne gniazdo do obserwacji. Fajnie było sobie teraz to przypomnieć w pigułce.
Jest Gdynek a  samica odleciała. Zabrał i zniknął.
40 Wyświetleń
40
Iwona65
I sporo zostało
A gdzie się podziewa Gdynek. Wczoraj kręcił się pół dnia . A dzisiaj go nie zauważyłam. A Afrodyta nie zostawi mu nic jadalnego . Nieźle się objada.
39 Wyświetleń
39
elik
Był dziś po godz. 9-tej. On w budce, ona na daszku. Wykonał skok na daszek, spłoszył go widok samicy i zwiał o 9,22
Amika
Był też wcześniej 9:06 - 9:07 Przyleciał na daszek, prosił prosił i nic nie uprosił, zawiedziony skoczył w dół na główkę
Afrodyta z łupem
37 Wyświetleń
37
Arau
Dołączył Gdynek, gada, kłania się i ewidentnie ma ochotę na jej śniadanie ;)
Gdynek na budce
39 Wyświetleń
39
Citro
I już go nie ma.
oboje na wizji na zapleczu
43 Wyświetlenia
43
Afrodyta z łupem na daszku.
38 Wyświetleń
38
elik
ja chyba pierwszy raz widzę srokę w roli sokolego łupu
Iwona65
Tercja miała z miesiąc temu jedną i kilka dni później następną. Ale u naszych sokołów ze 2 lata temu Torka pokazała się ze sroką jako pierwsza na wizji ze sroką.
Citro
Rok temu była sroka, tuż po zaginięciu Amon. Upolował ją Gdynek albo młody. Nie miała wzięcia, z tego co pamiętam.
buber
Może są trudniejsze w schwytaniu, albo niesmaczne😁.Z tej jeszcze sporo zostało.
buber
Wygląda na srokę to śniadanko noworoczne.https://zapodaj.net/plik-CpfvLc3xOd
38 Wyświetleń
38
Afrodyta na barierce
33 Wyświetlenia
33
Citro
Wyczekuje Nowego Roku
Gdynek na kam 2
31 Wyświetleń
31
Ok 7:55 przyleciała Afrodyta ze śniadaniem, miałam szczęście ją przyłapać pod kominem :)
40 Wyświetleń
40
Arau
W momencie pisania komentarza zgarnęła resztki i poleciała
IzaEs
ale ktoś na daszku buszuje 😉  a drugi za budką 🥰🥰
Więcej