Dziękuję bardzo za miłe słowa :) Wszystkie podsumowania zasługują na uznanie. Ja jeszcze, niestety, nadal jestem w trakcie zapoznawania się z nimi. Ale to fajna lektura. Jeszcze trochę przede mną :)
Od tego kręcenia sterami, będziesz miała efekt , jak w Gdyni, bez głosu i zapisu. Co za dużo to niezdrowo.W końcu się rozreguluje, to tylko sprzęt jak każdy inny, a w dodatku narażony na warunki atmosferyczne