Pokaż:Wszystko
Oboje przy gnieździe
30 Wyświetleń
30
Skrót tego co działo się rano
https://youtu.be/B3NRFVqMnyw
51 Wyświetleń
51
Iwona65
I dlatego mu dzisiaj tyle żarcia zostawiła 😀
Amika
Zatuczy chłopa. Oby się tylko przed finałem nie rozleniwił 😆
Iwona65
😍😂
jest łup
50 Wyświetleń
50
I już Gdynek szamie resztki 😄
HH4ao
Ma silne zdolności łowieckie, jest to (...) leśny
jur
jur
Oj tak, Gdynek ma to opanowane do perfekcji, szczególnie On 🤣
Kto jest na barierce? Śniadanie jest potrzebne
43 Wyświetlenia
43
elik
to samica
Amory na całego
43 Wyświetlenia
43
Imię "Afrodyta" słusznie nadane 😀
To chyba Gdynek.
41 Wyświetleń
41
jeszcze ciemno a na daszku ktoś
42 Wyświetlenia
42
Ktoś na daszku cioka 🥰
45 Wyświetleń
45
Afrodyta na swojej lampie, zbliżenie :)
47 Wyświetleń
47
Afrodyta w kącie przy rurze😂
51 Wyświetleń
51
Afrodyta z poręczy wypatruje śniadania
59 Wyświetleń
59
Iwona65
Tam się działo rano
Romeo i Julia - czyli standardowa konfiguracja ;) - na wizji.
51 Wyświetleń
51
elik
samica ruszyła na łów
elik
pudło, wróciła na poręcz
Afrodyta na śniadaniu 🥰
58 Wyświetleń
58
Gdynek na daszku skubie resztki
72 Wyświetlenia
72
O jeny , w zeszłym roku Afrodyta i Gdynek  wcześnie zaczęli,  przynajmniej na wizji, ale to było 28.01. Ale już teraz....? 😃 Brawo Alina. Info na na forum
😮
74 Wyświetlenia
74
elik
Afrodyta to bogini miłości, płodności i wiosny....mamy dowód, że imię zobowiązuje 💘
.🤣🤣🤣niestety , nie było  pif- paf , zabrakło precyzji 🤣  ,no ale dadzą radę 😉
Iwona65
Noooo, trochę Gdynek spudłował 🤣
😆
Antonówka
... i prawie najpóźniej skończyli 😂
Iwona65
Oni się na razie delektują 🤣
oczami.ptakow
Za późno to dodałaś. Tak to na Dialogach na cztery nogi byłby bardziej wątek rozbudowany 😉
Iwona65
O żesz Ty....
Więcej