Pokaż:Wszystko
Afrodyta walczyłem cały ranek, bez jedzenia
54 Wyświetlenia
54
Iwona65
Prawie godzina 13, a ona walczy dalej
Niech ona już leci i nie wraca dzisiaj. Zasadziłam się na nią o rana i przetrzyma mnie jednak. Startów i przylotów miała chyba już kilkanaście. Nawet zastrzyk energii od Gdynka 😉nie pomógł jej. a w okolicy już przepłoszyła chyba wszystko.
56 Wyświetleń
56
Daszka
Chyba ten gdynkowy zastrzyk, zamiast dodać energii, tylko ją rozkojarzył😉.
Iwona65
Może na bis czeka
był start samicy, po chwili powrót, pudło na polowaniu
54 Wyświetlenia
54
elik
drugi powrót na pusto
08:25,wiosna kopulacja
😮
51 Wyświetleń
51
Gdynek w chacie, bogini na barierce 🥰
48 Wyświetleń
48
Afrodyta
43 Wyświetlenia
43
Kam 2, na barierce chyba siedzi Gdynek
56 Wyświetleń
56
Arau
Ktoś wciąż siedzi :P
12:38 widziałem jak sobie para siedziała ale właśnie chyba Gdynek postanowił się ulotnić trochę na lewo od wizji kam 1
51 Wyświetleń
51
aalina
jaro416 widziałeś jak Afrodyta skończyła posiłek i odlatywała a Gdynek czekał żeby dobrać się do resztek.
Niewiele zostanie dla Gdynka. Afrodyta głodna i szybko się posila.
49 Wyświetleń
49
IzaEs
właśnie odleciała z łupem 😉
Każdy na swojej kamerce 😂 On na 1. Ona na 2 🥰
49 Wyświetleń
49
Arau
Zamienili się, teraz na barierce na kam 2 Gdynek siedzi i pilnuje, żeby coś dla niego zastało :D Właściwie, to nie powinien się teraz prezentami wykazywać :P?
Arau
Oj, głodna była, nawet się w piórowanie nie bawi
Antonówka
jest i śniadanie :)
Afrodyta przeniosła się w okolice lampy, kam 2
47 Wyświetleń
47
HH4ao
Jest za daleko i musisz go powiększyć
Mokra Afrodyta w zoomie.
41 Wyświetleń
41
Daszka
Zapikowała, ale za chwilkę wróciła.
Arau
Wystartowała, ale znów wraca na pusto
Gdynka to chyba dzisiaj głowa boli, bo na zalotne pozy Afrodyty nie reaguje tylko cichutko popiskuje 😆 https://zapodaj.net/images/08501298edf32.jpg
38 Wyświetleń
38
Gdynka zamurowało w budce a Afrodyta wylatuje i wraca. Coś kiepsko idzie jej polowanie.
45 Wyświetleń
45
HH4ao
Zamglony, niezdolny do zobaczenia zdobyczy
Arau
Ta "mgła" to para z elektrociepłowni, bo wcale mgliście w okolicy nie jest (ale mokro i pochmurnie). Trzeba ruszyć kuper kawałek dalej po śniadanie ;)
Iwona65
Była mgła, przynajmniej na tej wysokości. Kamera wędrowała po okolicy i to wyraźnie nie tylko para
Citro
On wypatruje romansu, ona śniadania.
07:47,Oba są tam☃
34 Wyświetlenia
34
elik
teraz samica na kamerze 2
Więcej