Pokaż:Wszystko
12:26:08 ponownie jest Gdynek
56 Wyświetleń
56
Gdynek przed budką
59 Wyświetleń
59
krzyś
11:54:26 poleciał
Antonówka
wygląda, jakby załapał się na śniadanie 🙃
Afrodyta z łupem na daszku 😊
48 Wyświetleń
48
monikam54
11.20 siedzi przy budce i się mocno rozgląda 😁
Citro
Wróciła z Olimpu :)
Iwona65
Ode mnie dostanie kopa na tymczasowy pobyt w Hadesie
Citro
W Hadesie to ona rezyduje. Nawet wystrój budki jest w klimacie.
🥰
Jest para przy gnieździe :)
Czas na kam 1: 10:04 czas realny: 9:45
49 Wyświetleń
49
Citro
REWELACJA!!! A ja od rana z lornetką w torbie i czekam na zejście mgły.  Podejdę pod komin, ale na luziku...
Arau
No dzisiaj to komin ukradli, z autobusu nie było widać, że tam w ogóle jakaś ciepłownia jest :D
Citro
Najlepsza faza była u mnie w sobotę wieczorem.  Atmosfera jak w "The Fog" Carpentera.
Iwona65
Wydaje mi się, że nie masz po co iść przy tej mgle
Citro
Zdecydowanie nie teraz. Chyba od tygodnia, prawie codziennie, są takie mgły.
Iwona65
Widzimy, widzimy...
Iwona65
Masz chyba jakiś zrzut?
Arau
Niestety, bo to była chwila, przypadkiem odświeżyłam stronę w pracy.  Natomiast pannica właśnie konsumuje śniadanie na daszku, cała i zdrowa :)
Daszka
Hura!🤩
Serio? Siedzę od godziny i mi umknęło przez to buforowanie.....
Antonówka
Gdynek ciokał do niej, a panienka na poręczy w tle.
Antonówka
Ufffff 😅
7.40 czasu kamerki wpadł Gdynek, posiedział na barierce, porozglądał się, pociokał i odleciał. Afrodyty nadal ani widu ani słychu😕.
38 Wyświetleń
38
Arau
9:45 pojawiła się zaginiona!
10:04 na kamerce! Są razem!! ♥️💛
Citro
Niestety, wygląda to niepokojąco. Ostatnio widziana była w piątek.
Gdynek zalatywał przynajmniej 4x, może 5. Ani razu nie pokazała się na razie Afrodyta
62 Wyświetlenia
62
elik
może ją Varso na swój komin zaprosił ?🤔
Kos
Kos
Tutaj nie zauważyłam Afrodyty na podglądzie.
Za to zajęci sobą  są Varso i Bosa 😃
Iwona65
A i ja miałam taką myśl. Gdynek też zaprasza. Afrodyta nie należy do nieśmiałych, a na wizji się nie pokazuje.Mam nadzieję,  że ma tylko jakiś odpał i żadnych więcej roszad już
Ok. 7.47 czasu kamerki Gdynek na rancie przy budce pociokał, rozglądał się i poleciał.
49 Wyświetleń
49
IzaEs
10:32 ktoś siedzi na barierce 🥰😊
Arau
9:38 na kam robi dołek
9:32 na kamerce - Gdynek na barierce, intensywnie się rozgląda
Nie ma wzmianek na boksie, nie ma na forum. Gdynka widuję, raz na dłużej,  raz krócej. Wydaje mi się, że sam poluje, a Afrodyty długo jak na nią nie było widać. Dzisiaj przy jednej wizycie Gdynek wpadł ciokająco i zapraszająco i mam nadzieję, że to do Afrodyty było skierowane
61 Wyświetleń
61
Daszka
No dzisiaj już się zaczęłam o nią trochę martwić, bo rzeczywiście to u tej pary nietypowe.
Niech już się zjawi nasza piękna, bo ja też się martwię...😞
Gdynek przy budce
63 Wyświetlenia
63
Amika
12: 20 (wg kam. 12:39) odleciał
Gdynek na daszku
57 Wyświetleń
57
elik
wrócił na wizję
Dzień dobry! Gdynek w chacie kopie kratery, a Afrodyta pozuje na barierce 😂
68 Wyświetleń
68
Mam prośbę . Proszę odnotować na Forum to wielkie wydarzenie z małym prezentem. Było nie było to jest już coś.
80 Wyświetleń
80
Iwona65
Z opóźnieniem ale jest, nagrywane od rana jednym ciągiem, czasami tylko z pauzami. Dobrze wiesz jak to jest, żeby później pokleić, a z telefonu to  koszmarek jak jest ze ze 100 plików
Mija mi robocza dniówka w  Łodzi. Jestem bardzo ciekawa c.d. ale dłużej już nie mogę siedzieć
77 Wyświetleń
77
Arau
Poleciała, wróciła na pusto. Gdynek pilnuje budki i cioka podekscytowany na jej widok
Kto nie wierzył w  Gdynka? Przyniósł prezent Afrodycie
68 Wyświetleń
68
powsinoga
Wierzę wiernie w lokalsa z Gdyni 😂
Antonówka
Ja czasem nie wierzę 😀Ale ma chłopak gest 🙃
Iwona65
tym bardziej, że sam na głodzie
Iwona65
No, podobno rozmiar się nie liczy 🙂...... bo małe to to było i chyba sam się też wcześniej poczęstował
monikam54
🤣oj liczy się gest
Para na wizji
54 Wyświetlenia
54
Więcej