Pokaż:Wszystko
Afrodyta z łupem 15:22
41 Wyświetleń
41
Gdynek czeka na Afrodytę (czytaj:na coś do jedzenia 🤣) 11:37
https://zapodaj.net/plik-0xkTKTR14A
47 Wyświetleń
47
Klasyczny poranek. Ona ze śniadaniem na daszku. On czeka na barierce.
40 Wyświetleń
40
Misio779
Gdynek na daszku resztki szabruje
57 Wyświetleń
57
Alina do Twojego ostatniego postu- jak chcesz   https://youtu.be/J5MZY_ICoJM?si=HczkaTrU_NKzgvI-   Trzeba oddać sprawiedliwość Gdynkowi, że resztki po Afrodycie nie były jego priorytetem wtedy. Zapraszał najpierw do gniazda
52 Wyświetlenia
52
aalina
Dziękuję, dodałam
Gdynek cioka z budki 13:01 czasu kamerki 🥰
53 Wyświetlenia
53
Iwona65
Ciągle lata, cioka, zaprasza i działa 😉 Żeby się nie wystrzelał na sezon 😂
Arau
On po prostu bardzo lubi siedzieć na jajkach :D W sumie nie dziwota, można sobie na słoneczku poleżeć, kamykami się pobawić, a Edytka jeszcze wałówkę ogarnie :P
Ktoś był przy budce 12:33 (czas z kamerki)
45 Wyświetleń
45
Iwona65
Gdynek
Oba sokoły były dzisiaj od rana aktywne. Afrodyta na daszku, Gdynek, Afrodyta w budce, amory na poręczy i ponownie Gdynek w budce.
A to skrót 
https://youtu.be/gUZQQRiqlTo
49 Wyświetleń
49
Ktoś siedzi na barierce, ale kam 2 jest przedstawiona i widać tylko ruchy ogona. Zakładam, że to Afrodyta, to jej miejsce.
50 Wyświetleń
50
Antonówka
I Gdynek z budki nadaje
elik
ktoś w budce
Gdynek na kracie przy budce cioka 14:48 😀.
Do budki wszedł 😀.
Mógłby tam ogarnąć trochę w domu, a nie tylko te doły kopać 😝
53 Wyświetlenia
53
Dosłownie na chwilkę wpadła Afrodyta, pociokali razem i szybko odleciała
12:26:08 ponownie jest Gdynek
56 Wyświetleń
56
Gdynek przed budką
59 Wyświetleń
59
krzyś
11:54:26 poleciał
Antonówka
wygląda, jakby załapał się na śniadanie 🙃
Afrodyta z łupem na daszku 😊
48 Wyświetleń
48
monikam54
11.20 siedzi przy budce i się mocno rozgląda 😁
Citro
Wróciła z Olimpu :)
Iwona65
Ode mnie dostanie kopa na tymczasowy pobyt w Hadesie
Citro
W Hadesie to ona rezyduje. Nawet wystrój budki jest w klimacie.
🥰
Jest para przy gnieździe :)
Czas na kam 1: 10:04 czas realny: 9:45
49 Wyświetleń
49
Citro
REWELACJA!!! A ja od rana z lornetką w torbie i czekam na zejście mgły.  Podejdę pod komin, ale na luziku...
Arau
No dzisiaj to komin ukradli, z autobusu nie było widać, że tam w ogóle jakaś ciepłownia jest :D
Citro
Najlepsza faza była u mnie w sobotę wieczorem.  Atmosfera jak w "The Fog" Carpentera.
Iwona65
Wydaje mi się, że nie masz po co iść przy tej mgle
Citro
Zdecydowanie nie teraz. Chyba od tygodnia, prawie codziennie, są takie mgły.
Iwona65
Widzimy, widzimy...
Iwona65
Masz chyba jakiś zrzut?
Arau
Niestety, bo to była chwila, przypadkiem odświeżyłam stronę w pracy.  Natomiast pannica właśnie konsumuje śniadanie na daszku, cała i zdrowa :)
Daszka
Hura!🤩
Serio? Siedzę od godziny i mi umknęło przez to buforowanie.....
Antonówka
Gdynek ciokał do niej, a panienka na poręczy w tle.
Antonówka
Ufffff 😅
7.40 czasu kamerki wpadł Gdynek, posiedział na barierce, porozglądał się, pociokał i odleciał. Afrodyty nadal ani widu ani słychu😕.
38 Wyświetleń
38
Arau
9:45 pojawiła się zaginiona!
10:04 na kamerce! Są razem!! ♥️💛
Citro
Niestety, wygląda to niepokojąco. Ostatnio widziana była w piątek.
Więcej