Pokaż:Wszystko
Gdynek ponownie na posterunku. Balustradę okupuje.
48 Wyświetleń
48
Ma dziś chłopak  parcie na szkło 😁😍
Łódź piękny zoom sokoła siedzącego na  barierce przy budce 😊
46 Wyświetleń
46
Gdynek pięknie przez kilka minut pozował ☺️
powsinoga
To Gdynek 🥰
buber
Ktoś daleko na barierce 🥰
51 Wyświetleń
51
Antonówka
aktualnie Gdynek na daszku
powsinoga
Chyba Afrodyta
Ciekawe , czy Gdynek z Afrodytą  zwrócili się z prośbą  o posprzątanie budki 🤔 ? sezon lęgowy  zbliża się już wielkimi krokami  , a ze  strony FF , jakby co , jest poparcie ich wniosku , w tej pilnej sprawie ..🤗🤗🤗
50 Wyświetleń
50
Gdynek na daszku, rozgląda się. A Afrodyty znowu nie ma dłuższy czas
😮
42 Wyświetlenia
42
O właśnie do budki wpadła Afrodyta! 😍
Gdynek na daszku
48 Wyświetleń
48
elik
obecnie Gdynek na daszku
Kam 3, ktoś siedzi na tyłach, na barierce 11:11
62 Wyświetlenia
62
Arau
11:46 odlot i przybycie Gdynka do budki
Iwona65
A się nawrzeszczał zapraszając do gniazda
Czyżby Gdynek załapał się już na śniadanie gdzieś na mieście? 🤔 https://ibb.co/2c81VH1
55 Wyświetleń
55
Antonówka
albo to tylko jego piękny biały żabocik ;) Dzięki za zbliżenie kamery na pięknisia.
Iwona65
Uznał, że za mało został wyeksponowany. Przeskoczył na barierkę pod samą kamerę i tam już bez zoomu był w całej okazałości
powsinoga
No ba z każdej strony jest piękny😂
Antonówka
czyli najlepsze przegapiłam 🫣
Iwona65
Noooo😂
Gdynek w budce
47 Wyświetleń
47
Gdynek w zoomie, pilnuje chaty
51 Wyświetleń
51
Spotkanie 😍🥰
49 Wyświetleń
49
powsinoga
pogadali, on z chałupy, ona z podestu, on uciekł, ona jeszcze gadała 😂
Iwona65
Dawaj jakieś zrzuty. Bo patrzyłam na żrącą prezent Maltankę
powsinoga
jestem w pracy 🫢 pomiędzy jednym a drugim... coś zauważę i napiszę 🤫
Iwona65
🤣
Dzień dobry! Afrodyta ze śniadaniem 🥰
50 Wyświetleń
50
2010
Gdynek dojada resztki
Iwona65
Afrodyta prawie nie jadła, coś ją mocno intrygowało i uciekła z łupem. A Gdynkiem by się nie przejmowała raczej
Citro
Sądzisz, że kręci się jakiś rywal?
Iwona65
Właśnie nie wiem. Wstawiłam filmik na forum.
A Gdynek dojada resztki dzisiaj .
42 Wyświetlenia
42
aalina
To była Afrodyta masz rację elik, A wcześniej ktoś wyniósł jakieś skrzydła https://youtu.be/cBBZCQ2VtRM
Misio779
Moim zdaniem to Afrodyta.
Na górze stopklatka z tego filmu,
na dole film z forum
https://zapodaj.net/plik-hvTuHnZ4ZQ
Iwona65
Skrzydła z wczorajszego popołudniowego łupu. I co mnie zdziwiło, Afrodytę złapałam o zmierzchu przy gnieździe wczoraj. To 2x . Może to wciśnie ktoś we wczorajszym poście albo Ty Alina w swoim rannym   https://youtu.be/4e-IQaiUAII?si=_AJpDqxp32Xh8c1T
Gdynek w budce, samica na lampie w kam 2
39 Wyświetleń
39
15.41 Afrodyta gotuje na dachu.
45 Wyświetleń
45
Iwona65
Upichciła też dla Gdynka
Hugx2
hahaha😆
Więcej