Pokaż:Wszystko
Gdynek na poręczy
41 Wyświetleń
41
Taki gość przy terenie EC-1. Trochę sztywniak, ale ładnie się komponuje 😁😜 https://ibb.co/k2KNRnkv
55 Wyświetleń
55
Citro
Takie dwa, tylko nieprzemalowane, chronią na osiedlu parapety przed (...)mi 😂, choć nie wiem czy skutecznie.
Iwona65
Gratulacje,  białozora ustrzeliłaś 🙂
Antonówka
Na żywo ciut ciemniejszy, więc może wędrowny?? 😀
Iwona65
I tak ekstra obserwacja 😀
13:09 (kam 1 13:28) Rozciokany Gdynek w budce
Pogłębił dołek, usiadł na progu i 13:15 (13:35 kam1) zeskok i przenosiny na barierkę, mamy zbliżenie
44 Wyświetlenia
44
Gdynek na wizji
48 Wyświetleń
48
Citro
Nadal można go podziwiać.
I znowu jest. Lata i lata
57 Wyświetleń
57
Citro
Odganiają intruza od rana.
Iwona65
Wiesz może jakiego?
Citro
Około 11 widziałam 3 w locie. Może to być sokół, raczej nie gawron (pełno ich tam). Padał deszcze i średnio było widać dokładnie. Oboje odganiali a później jedno krążyło po swoich włościach. Kilka razy widziałam dziś latającego sokoła, a około 15 Afrodyta leciała z łupem, oczywiście asystował jej Gdynek. Wylądowała na koronie nad gniazem. Wrzucę później to na forum by nie przepadło na boksiku.:)
Gdynek ponownie na posterunku. Balustradę okupuje.
48 Wyświetleń
48
Ma dziś chłopak  parcie na szkło 😁😍
Łódź piękny zoom sokoła siedzącego na  barierce przy budce 😊
46 Wyświetleń
46
Gdynek pięknie przez kilka minut pozował ☺️
powsinoga
To Gdynek 🥰
buber
Ktoś daleko na barierce 🥰
51 Wyświetleń
51
Antonówka
aktualnie Gdynek na daszku
powsinoga
Chyba Afrodyta
Ciekawe , czy Gdynek z Afrodytą  zwrócili się z prośbą  o posprzątanie budki 🤔 ? sezon lęgowy  zbliża się już wielkimi krokami  , a ze  strony FF , jakby co , jest poparcie ich wniosku , w tej pilnej sprawie ..🤗🤗🤗
50 Wyświetleń
50
Gdynek na daszku, rozgląda się. A Afrodyty znowu nie ma dłuższy czas
😮
42 Wyświetlenia
42
O właśnie do budki wpadła Afrodyta! 😍
Gdynek na daszku
48 Wyświetleń
48
elik
obecnie Gdynek na daszku
Kam 3, ktoś siedzi na tyłach, na barierce 11:11
62 Wyświetlenia
62
Arau
11:46 odlot i przybycie Gdynka do budki
Iwona65
A się nawrzeszczał zapraszając do gniazda
Czyżby Gdynek załapał się już na śniadanie gdzieś na mieście? 🤔 https://ibb.co/2c81VH1
55 Wyświetleń
55
Antonówka
albo to tylko jego piękny biały żabocik ;) Dzięki za zbliżenie kamery na pięknisia.
Iwona65
Uznał, że za mało został wyeksponowany. Przeskoczył na barierkę pod samą kamerę i tam już bez zoomu był w całej okazałości
powsinoga
No ba z każdej strony jest piękny😂
Antonówka
czyli najlepsze przegapiłam 🫣
Iwona65
Noooo😂
Gdynek w budce
47 Wyświetleń
47
Gdynek w zoomie, pilnuje chaty
51 Wyświetleń
51
Więcej