Pokaż:Wszystko
Nie mam podglądu na żywo, Trzebież i Dolina Baryczy, też tak macie ? czy ja mam jakiś błąd?
76 Wyświetleń
76
Wieslawa42
dzięki, będę sprawdzać
Gawi
Nie ma, ale trzeba codziennie sprawdzać. W Trzeb, są bieżące pliki zapisu. Dolina ostatni raz była czynna 22 stycznia
Trzebież - Pliki sprawdzone - nie znalazłam sokoła (odkąd kamera wróciła z grzybów). ;) https://zapodaj.net/images/1d61873120e14.jpg
62 Wyświetlenia
62
Przejrzałam te pliki - sokoła nie znalazłam https://zapodaj.net/images/e61c3008f7079.jpg
64 Wyświetlenia
64
Iwona65
obejrzałam do pliku zaczynającego się o 13.59
Misio779
A ja do końca, czyli do 16:25, potem zapis się urywa.
Iwona65
I wywiad zadziłał 😀
Tajga była od godz. 13:59 do 14:02:24 czasu kamery (z zapisu)
66 Wyświetleń
66
Kos
Kos
Była też wcześniej o 11.29
Iwona65
Całe 10 sekund
15:53-15:58- Tajga na 100% w gnieździe (godz.zapisu)
Obrączki widoczne od 15:58:17
I teraz się zastanawiam z którą tak naprawdę Forest kręci 🤔😂
O 16:52 ucięły się zapisy.
64 Wyświetlenia
64
Terka
Tak naprawdę, to samiec kręci z każdą chętną, a one między sobą ustalają prawo do gniazda. 😄
jolajola
może, poza kamerami, była walka między samicami - o miejscówkę z samcem
Iwona65
Później ogarnę to
Iwona65
No to dodam ze swojej strony po przeczytaniu postu Misia. Nie miałam czasu przeglądać zapisów, ale pobrałam kilka dostępnych z rana. I po obejrzeniu- obca była latająca jak wariatka i Forest
11.40 spotkanie Forest -Bosa 
Bosa została kilka minut , poleciała i znowu o 12.03 zawitała ponownie 🧐 trzeba przyznać że naprawdę piękna jest♥️
79 Wyświetleń
79
Misio779
12:41 odlot na minutkę, 12:42-13:43 w gnieździe 😀
dalej do zmroku 17:30 nikogo nie było (czas zapisu kamery)
Iwona65
Forest twardo wytrzymał tę długą konfrontację.
Terka
Prosimy o podsumowanie wydarzeń dnia. Ja tylko filmik skleiłam z bosą.
Iwona65
Porównywałaś już czy to ta sama co ostatnio się pokazywała?
Iwona65
https://youtu.be/HL8CkyEAo-0?si=5z8Ht2iVaeSLxfbE   Tu jest filmik z tego spotkania. Prawie go nie cięłam. Napisałam do JS, żeby wstawiła.
Iwona65
Szkoda, że nie zgadujemy się co przeglądania zapisów,  leciałam od pierwszych które się pojawiły . A samica miała jeszcze jeden odlot i powrót.  Już na długo
monikam54
Następnym razem się zgadamy 💪
Iwona65
To tak ogólnie, nie dotyczy tylko Ciebie czy mnie.
12:30-16:20 w Trzebieży nikogo nie było.
70 Wyświetleń
70
W Trzebieży wg.zapisów 14:00-17:15 sokołów brak, a Dolina znów działa po trzydniowej przerwie 😃
65 Wyświetleń
65
#trzebiez jest gość... :-)
74 Wyświetlenia
74
Lili
👍🏻
Trzebież póki co działa, ale nikt (według zapisów) się do 16:45 nie pojawił
74 Wyświetlenia
74
Iwona65
Chwała Ci za za przegląd zapisów
Borek na obręczy
64 Wyświetlenia
64
elik
teraz spotkanie ze Zdenką
Uszatka znowu była. Trochę nawoływała towarzysza https://www.youtube.com/watch?v=Yqy2iWWs2HE
52 Wyświetlenia
52
Iwona65
Xand zaliczyła hat-trick- złapała dzisiaj 3 jej wizyty
Amika
Czyli jednej jej brakuje z 20:43, a to była już 4 wizyta
Efa
Efa
Dolina: Puszczyk na chwilę pojawił się w gnieździe
57 Wyświetleń
57
Borek w gnieździe
61 Wyświetleń
61
elik
Gawi
elik
została Zdenka
Dolina Baryczy - Borek był w gnieździe. To tylko część wizyty, bo chociaż go słyszałam jakieś 40-50 sekund wcześniej to nie mogłam podejść do komputera https://youtu.be/sHKvEThPw8g
64 Wyświetlenia
64
Amika
Parę minut później przyleciała Zdenka. Ona dłużej zabawiła w gnieździehttps://youtu.be/Syt-ERyW_3I
Więcej