Pokaż:Wszystko
para na wizji
49 Wyświetleń
49
elik
Gdynek wpatrzony w swoja boginię https://zapodaj.net/plik-YhCTlzDC9y
Iwona65
A bogini później jakiejś głupawki dostała , tańcując po galerii
Uuuuu... Afrodyta chyba prezent od Gdynka dostała. Jak zajrzałam to wyrywała to, co miał ze sobą 😆
62 Wyświetlenia
62
Arau
9:06 go przyłapałam na pracy nad dołkiem, wskoczył na dach i klasycznie dojadł po niej resztki
Iwona65
Musi nad manierami popracować dziewczyna
Antonówka
Jak facet mówi dwa magiczne słowa "mam jedzenie" to większość kobiet wariuje 🤣
A na Brzezińskiej samiczka pustułki nocuje w gnieździe🥰.
57 Wyświetleń
57
Iwona65
Nawet nie wiedziałam, że tam jest następne gniazdo założone przez Orange
Daszka
Ja też przypadkiem się dowiedziałam, jak strona nie działała. Szkoda, że nie jest podpięte tutaj.
Afrodyta obiad pióruje na daszku. Już nie będzie taką szprycą😉.
53 Wyświetlenia
53
Daszka
Coś ją znów zaniepokoiło, zaczęła się intensywnie rozglądać i poleciała z łupem.
Daszka
Może to był Gdynek, bo od razu przyleciał na daszek na resztki😃.
Daszka
Z tym piórowaniem chyba trochę na wyrost napisałam. Chyba była tak głodna, że omija ten etap obróbki i żre jak leci.
Iwona65
🤣🤣🤣
Afrodyta na poręczy,  obserwuje kogoś w  górze...co chwilę głowa  zadarta na górę komina ..
51 Wyświetleń
51
Arau
Znowu się pierzy, łepek ma łaciaty. Wole puste, może faktycznie intruzka się kręci
Może to Edzia się kręci, Kos pisała o jej wizycie w Łodzi..🤔
Kos
Kos
Mam nadzieję ,że Edzia pilnuje swojej bazy i czeka na Admina ze skrzynką 😏
Trzeba jednak przyznać ,że lubi tu zaglądać .
Nadajnik milczy ,może coś więcej będzie wiadomo jak zdecyduje się przesłać dane 😏
Antonówka
Dziś w centrum mnóstwo słońca - jest szansa, jeśli dalej tu krąży 😃
Wieslawa42
aaaaa to Afrodyta, nie rozróżniam ich , dopiero sie uczę.😀
Deseczka 😂 jak po sezonie..
Akurat ta para jest bardzo łatwa do identyfikacji ...samica ma łaciatą głowę i karmelowe piórka...jest więcej takich  "łatwych "par np. Luna i Bohun,  czy Junior i Nela ..itp.. inne  mozna odróżnić po nakrapianych żabotach  u samic np.  Maltankę od Velio .. ale na dziś starczy nauki , zapamiętaj narazie te przykłady 😊 no bo Foresta i Skierka to chyba każdy odróżni od samicy 😜obok urody tych samców, nie można  przejść obojętnie.. samiczki są trochę mniej urodziwe...😎
Misio779
i oczywiście Kaszub i Tercja 😆
Antonówka
Dziś w tym świetle słonecznym na barierce przez chwilę też się zastanawiałam, czy to ona. Ale jasne piórka na głowie ją zdradzają,
Iwona65
I jakaś taka wyciągnięta i chuda się wydawała
Arau
Też miałam moment zawahania, zwłaszcza że z tą płaską piersią taka malutka się wydawała. Jeszcze jednym elementem, który mi pozwala się czasami zorientować, to łapy, szponki Edytki są dużo większe :)
10:19 spotkanie
43 Wyświetlenia
43
Dziś są wyjątkowo aktywni, pilnują chaty ☺️
Gdynek na poręczy
45 Wyświetleń
45
IzaEs
Teraz ktoś na daszku siedzi 🥰
Daszka
I poleciał.
Gdynek na straży domostwa 🥰
43 Wyświetlenia
43
13:07 Afrodyta na daszku je
38 Wyświetleń
38
Przyleciała razem z Gdynkiem na daszek, a to Gdynek miał łup w dziobie, Afrodyta z krzykiem mu zabrała, po czym Gdynek błyskawicznie odleciał 😁 akurat zdążyłam zerknąć, fajna akcja kilka-kilkanaście sekund!
Afrodyta z łupem.
40 Wyświetleń
40
Arau
Edytka poleciała, a Gdynek, romantyk, nadal siedzi i patrzy we mgłę (kam 2)
Arau
A na kam 2 Gdynek na barierce, cierpliwie czeka na resztki ;)
Gdynek na poręczy
41 Wyświetleń
41
Taki gość przy terenie EC-1. Trochę sztywniak, ale ładnie się komponuje 😁😜 https://ibb.co/k2KNRnkv
55 Wyświetleń
55
Citro
Takie dwa, tylko nieprzemalowane, chronią na osiedlu parapety przed (...)mi 😂, choć nie wiem czy skutecznie.
Iwona65
Gratulacje,  białozora ustrzeliłaś 🙂
Antonówka
Na żywo ciut ciemniejszy, więc może wędrowny?? 😀
Iwona65
I tak ekstra obserwacja 😀
13:09 (kam 1 13:28) Rozciokany Gdynek w budce
Pogłębił dołek, usiadł na progu i 13:15 (13:35 kam1) zeskok i przenosiny na barierkę, mamy zbliżenie
44 Wyświetlenia
44
Gdynek na wizji
48 Wyświetleń
48
Citro
Nadal można go podziwiać.
I znowu jest. Lata i lata
57 Wyświetleń
57
Citro
Odganiają intruza od rana.
Iwona65
Wiesz może jakiego?
Citro
Około 11 widziałam 3 w locie. Może to być sokół, raczej nie gawron (pełno ich tam). Padał deszcze i średnio było widać dokładnie. Oboje odganiali a później jedno krążyło po swoich włościach. Kilka razy widziałam dziś latającego sokoła, a około 15 Afrodyta leciała z łupem, oczywiście asystował jej Gdynek. Wylądowała na koronie nad gniazem. Wrzucę później to na forum by nie przepadło na boksiku.:)
Więcej