Pokaż:Wszystko
Gdynek kolejny raz dziś woła na spotkanie, a panienki brak. Chyba lata koło komina, bo chłopak głową mocno kręci ;)
49 Wyświetleń
49
A ja mam takie pytanie... czy w związku z tym, że na drugim kominie w Łodzi Veolia EC4 są sokoły, są kamerki i jest szansa na młode to czy jest możliwość postawić tam normalną dużą budkę z zadaszeniem, żeby maluszki miały godne warunki bytowania ??? 🤔🙂
50 Wyświetleń
50
Podgląd nie działa.
50 Wyświetleń
50
Dzień dobry! Gdynek w chałupie 🥰
55 Wyświetleń
55
Gdynek na kam 2, samica coś wypatrzyła i ruszyła na łowy
62 Wyświetlenia
62
Amika
Złapałam ładny start Afrodyty, może ktoś chce https://zapodaj.net/images/feadea2596eed.jpg
Iwona65
Oglądałam całość od rana i wydaje mi się, że ten ostatni start to nie był na polowanie. Raczej sprawdzić i pogonić coś, kogoś...
Amika
Też tak sadzę.
Iwona65
A to dobrze, bo myślałam że tylko ja mam jakieś schizy 😂
Amika
Brawa dla operatora kamerek za dzisiejsze zbliżenia! 👏☺️
para na wizji
49 Wyświetleń
49
elik
Gdynek wpatrzony w swoja boginię https://zapodaj.net/plik-YhCTlzDC9y
Iwona65
A bogini później jakiejś głupawki dostała , tańcując po galerii
Uuuuu... Afrodyta chyba prezent od Gdynka dostała. Jak zajrzałam to wyrywała to, co miał ze sobą 😆
62 Wyświetlenia
62
Arau
9:06 go przyłapałam na pracy nad dołkiem, wskoczył na dach i klasycznie dojadł po niej resztki
Iwona65
Musi nad manierami popracować dziewczyna
Antonówka
Jak facet mówi dwa magiczne słowa "mam jedzenie" to większość kobiet wariuje 🤣
A na Brzezińskiej samiczka pustułki nocuje w gnieździe🥰.
57 Wyświetleń
57
Iwona65
Nawet nie wiedziałam, że tam jest następne gniazdo założone przez Orange
Daszka
Ja też przypadkiem się dowiedziałam, jak strona nie działała. Szkoda, że nie jest podpięte tutaj.
Afrodyta obiad pióruje na daszku. Już nie będzie taką szprycą😉.
53 Wyświetlenia
53
Daszka
Coś ją znów zaniepokoiło, zaczęła się intensywnie rozglądać i poleciała z łupem.
Daszka
Może to był Gdynek, bo od razu przyleciał na daszek na resztki😃.
Daszka
Z tym piórowaniem chyba trochę na wyrost napisałam. Chyba była tak głodna, że omija ten etap obróbki i żre jak leci.
Iwona65
🤣🤣🤣
Afrodyta na poręczy,  obserwuje kogoś w  górze...co chwilę głowa  zadarta na górę komina ..
51 Wyświetleń
51
Arau
Znowu się pierzy, łepek ma łaciaty. Wole puste, może faktycznie intruzka się kręci
Może to Edzia się kręci, Kos pisała o jej wizycie w Łodzi..🤔
Kos
Kos
Mam nadzieję ,że Edzia pilnuje swojej bazy i czeka na Admina ze skrzynką 😏
Trzeba jednak przyznać ,że lubi tu zaglądać .
Nadajnik milczy ,może coś więcej będzie wiadomo jak zdecyduje się przesłać dane 😏
Antonówka
Dziś w centrum mnóstwo słońca - jest szansa, jeśli dalej tu krąży 😃
Wieslawa42
aaaaa to Afrodyta, nie rozróżniam ich , dopiero sie uczę.😀
Deseczka 😂 jak po sezonie..
Akurat ta para jest bardzo łatwa do identyfikacji ...samica ma łaciatą głowę i karmelowe piórka...jest więcej takich  "łatwych "par np. Luna i Bohun,  czy Junior i Nela ..itp.. inne  mozna odróżnić po nakrapianych żabotach  u samic np.  Maltankę od Velio .. ale na dziś starczy nauki , zapamiętaj narazie te przykłady 😊 no bo Foresta i Skierka to chyba każdy odróżni od samicy 😜obok urody tych samców, nie można  przejść obojętnie.. samiczki są trochę mniej urodziwe...😎
Misio779
i oczywiście Kaszub i Tercja 😆
Antonówka
Dziś w tym świetle słonecznym na barierce przez chwilę też się zastanawiałam, czy to ona. Ale jasne piórka na głowie ją zdradzają,
Iwona65
I jakaś taka wyciągnięta i chuda się wydawała
Arau
Też miałam moment zawahania, zwłaszcza że z tą płaską piersią taka malutka się wydawała. Jeszcze jednym elementem, który mi pozwala się czasami zorientować, to łapy, szponki Edytki są dużo większe :)
10:19 spotkanie
43 Wyświetlenia
43
Dziś są wyjątkowo aktywni, pilnują chaty ☺️
Gdynek na poręczy
45 Wyświetleń
45
IzaEs
Teraz ktoś na daszku siedzi 🥰
Daszka
I poleciał.
Gdynek na straży domostwa 🥰
43 Wyświetlenia
43
13:07 Afrodyta na daszku je
38 Wyświetleń
38
Przyleciała razem z Gdynkiem na daszek, a to Gdynek miał łup w dziobie, Afrodyta z krzykiem mu zabrała, po czym Gdynek błyskawicznie odleciał 😁 akurat zdążyłam zerknąć, fajna akcja kilka-kilkanaście sekund!
Afrodyta z łupem.
40 Wyświetleń
40
Arau
Edytka poleciała, a Gdynek, romantyk, nadal siedzi i patrzy we mgłę (kam 2)
Arau
A na kam 2 Gdynek na barierce, cierpliwie czeka na resztki ;)
Więcej