Pokaż:Wszystko
Dzień dobry! Gdynek pilnuje rewiru z barierki 🥰
50 Wyświetleń
50
elik
wciąż go tam widać
Gdynek szwęda się na daszku
50 Wyświetleń
50
Gdynek odwiedził budkę, był dosyć długo, ale Afrodyta się nie pojawiła
51 Wyświetleń
51
Był Gdynek, nawoływał i poleciał. Spotkanie  z Afrodytą było słychać ale nie widać.
64 Wyświetlenia
64
Iwona65
2x było zalężanie kiedy ona siedziała na kamerze 1. I tylko trochę było widać w 2. Ale słychać było bardzo dobrze 🙂
Gdynek zaprasza cień Afrodyty do gniazda🙂.
45 Wyświetleń
45
Daszka
I właśnie odbyły się "te rzeczy"😉 widoczne tylko w teatrze cieni, więc ocenzurowane😅.
Gdynek w budce posiedział, krater pogłębił i poleciał.
41 Wyświetleń
41
Gdynek na balustradzie. Podziwia widoki, w końcu nie ma mgły.
39 Wyświetleń
39
Misio779
Gdynek i Afrodyta ... były "momenty" :)
https://youtu.be/R4yQNvem0hg
46 Wyświetleń
46
Afrodyta na barierce...Bogini piękna,  a w takim zasyf.......ym domku będzie.musiała wychowywać swoje młode.....🙊
51 Wyświetleń
51
Gdynek siedzi na rancie przy budce i nawołuje swoją boginię🙂.
49 Wyświetleń
49
Gdynek kolejny raz dziś woła na spotkanie, a panienki brak. Chyba lata koło komina, bo chłopak głową mocno kręci ;)
49 Wyświetleń
49
A ja mam takie pytanie... czy w związku z tym, że na drugim kominie w Łodzi Veolia EC4 są sokoły, są kamerki i jest szansa na młode to czy jest możliwość postawić tam normalną dużą budkę z zadaszeniem, żeby maluszki miały godne warunki bytowania ??? 🤔🙂
50 Wyświetleń
50
Podgląd nie działa.
50 Wyświetleń
50
Dzień dobry! Gdynek w chałupie 🥰
55 Wyświetleń
55
Gdynek na kam 2, samica coś wypatrzyła i ruszyła na łowy
62 Wyświetlenia
62
Amika
Złapałam ładny start Afrodyty, może ktoś chce https://zapodaj.net/images/feadea2596eed.jpg
Iwona65
Oglądałam całość od rana i wydaje mi się, że ten ostatni start to nie był na polowanie. Raczej sprawdzić i pogonić coś, kogoś...
Amika
Też tak sadzę.
Iwona65
A to dobrze, bo myślałam że tylko ja mam jakieś schizy 😂
Amika
Brawa dla operatora kamerek za dzisiejsze zbliżenia! 👏☺️
Więcej