A ja mam takie pytanie... czy w związku z tym, że na drugim kominie w Łodzi Veolia EC4 są sokoły, są kamerki i jest szansa na młode to czy jest możliwość postawić tam normalną dużą budkę z zadaszeniem, żeby maluszki miały godne warunki bytowania ??? 🤔🙂