Pokaż:Wszystko
Przejrzałam Trzebież , ostatni2025-02-11-10.35.04.077-CET, teraz muszę popracować do 22.00
51 Wyświetleń
51
Wieslawa42
u mnie Error😒
Amika
Obraz jest widoczny w plikach z zapisu ale to jest z opóźnieniem
46 Wyświetleń
46
Amika
Zapis z 12:26 wraca podgląd na gniazdo- sokoły nieobecne
Amika
Od zapisu z 10:57 do 11:37 kamera skierowana w dół
Zdenka na wizji
50 Wyświetleń
50
elik
odleciała a po chwili słychać odgłosy zalężania (o 6,58)
jur
jur
Kopulacji 😉
elik
słusznie 👍
15:16 do 15:19- Borek mości się w gnieździe
43 Wyświetlenia
43
Ja przejrzałam do 2025-02-10-11.23.32.184 , nikogo nie było
51 Wyświetleń
51
Misio779
A ja od 15:00 do końca.
Przejrzałam pliki od 8:00 i sokołów brak ostatni plik : 2025-02-10-09.33
48 Wyświetleń
48
Iwona65
ja do 12.23 Też nikogo. tzn. zapis oznaczony jak od 12.23
W Trzebierzy do 14:00 nikogo nie było
i od 15:30 do końca dnia też.
46 Wyświetleń
46
Do 9:30 zapis przejrzałem, był Forest 8:15-8:23.
Wstawiłem na forum.
45 Wyświetleń
45
Tajga była 15:00-15:51 (zapis)
i Forest 16:37-17:31 i spotkanie 16:53 🤩
https://zapodaj.net/plik-BZp0muRi2U
45 Wyświetleń
45
Dzisiaj, wczesnym rankiem, gniazdo Zdenki i Borka odwiedził puszczyk
55 Wyświetleń
55
W Dolinie Borek dołek poprawia.
42 Wyświetlenia
42
Dolina, sokół na wizji
49 Wyświetleń
49
W Trzebież na sokoła nie trafiłam w ostatnich zapisach.
48 Wyświetleń
48
Dolina Baryczy , no w końcu o 13.00 ujrzałam po raz pierwszy gniazdo 😊
52 Wyświetlenia
52
Trzebież wraca, ale często na grzyby chodzi ;) Foresta złapałam dw razy. Z plików ostatnich.
70 Wyświetleń
70
Misio779
4.2 tak jak dzień wcześniej od 16:05 do zmroku sokołów brak.
Misio779
No ja będę dopiero późnym popołudniem mógł obserwować w tym tygodniu, w każdym razie od 16:05 do zmroku nikogo nie było.
Więcej