Pokaż:Wszystko
Łódź, Gdynek i Afrodyta na poręczy.
40 Wyświetleń
40
Baszka
Odleciały
Gdynek na poręczy
50 Wyświetleń
50
elas59
Przed chwilką odleciał
Antonówka
a teraz ładnie wygląda na poręczy ;)
elik
przed budka, wszedł do budki
Dzień dobry! Gdynek zawitał do chaty! 🥰
56 Wyświetleń
56
Antonówka
jest i bogini ;)
Po 10 zawitał Gdynek. Ciokał, wołał, zapraszał - nie przyleciała. Pogrzebał chwile w budce i fruuuu
48 Wyświetleń
48
Gdynek na daszku.
42 Wyświetlenia
42
Dzień dobry! Gdynek pilnuje rewiru z barierki 🥰
50 Wyświetleń
50
elik
wciąż go tam widać
Gdynek szwęda się na daszku
50 Wyświetleń
50
Gdynek odwiedził budkę, był dosyć długo, ale Afrodyta się nie pojawiła
51 Wyświetleń
51
Był Gdynek, nawoływał i poleciał. Spotkanie  z Afrodytą było słychać ale nie widać.
64 Wyświetlenia
64
Iwona65
2x było zalężanie kiedy ona siedziała na kamerze 1. I tylko trochę było widać w 2. Ale słychać było bardzo dobrze 🙂
Gdynek zaprasza cień Afrodyty do gniazda🙂.
45 Wyświetleń
45
Daszka
I właśnie odbyły się "te rzeczy"😉 widoczne tylko w teatrze cieni, więc ocenzurowane😅.
Gdynek w budce posiedział, krater pogłębił i poleciał.
41 Wyświetleń
41
Gdynek na balustradzie. Podziwia widoki, w końcu nie ma mgły.
39 Wyświetleń
39
Misio779
Gdynek i Afrodyta ... były "momenty" :)
https://youtu.be/R4yQNvem0hg
46 Wyświetleń
46
Afrodyta na barierce...Bogini piękna,  a w takim zasyf.......ym domku będzie.musiała wychowywać swoje młode.....🙊
51 Wyświetleń
51
Gdynek siedzi na rancie przy budce i nawołuje swoją boginię🙂.
49 Wyświetleń
49
Więcej