Okaże się, że bosa będzie miała jajka z Forestem i Tajga też i jedna i druga złożą w tym gnieździe i będzie 7-8 maluchów i Forest będzie po 20 razy dziennie zapitalał po jedzenie i taki finał będzie z tego 😄
W Trzebieży przeglądając zapisy od 15:30, cały czas gniazdo na zoomie i natrafiłem na expressspotkanie 16:49:52-16:49:56 😂. Forest został do 16:51:15. Podgląd zszedł z zoomu o 17:46, a do końca nikogo już nie spotkałem.
Witamy wszytskich miłośników podglądania ptasiego życia. Kamera przy gnieździe została zamontowana z inicjatywy Nadleśnictwa Barlinek. Zadanie zostało sfinansowane ze środków Lasów Państwowych.
...ponoć 😁