Pokaż:Wszystko
Alina, do ostatniego postu. Jednak nie próżnowali.😍 Tylko Afrodyta lubi od jakiegoś czasu przysiadać na kamerze głównej. A tam już tylko czasami widać czubek ogona z 2 kam.    https://youtu.be/5He6qCUyegE?si=HwDBk3mYTK1SCjAH
51 Wyświetleń
51
Iwona ...czyli przeszli do  "konkretów " 😄
Iwona65
Dokładnie 🤣
Afrodyta ma śniadanie
51 Wyświetleń
51
Iwona65
A po śniadadaniu zajął się nią Gdynek ku chwale przyszłych pokoleń 😉
Gdynek na daszku..bacznie się rozgląda...widać,  że jest po obiedzie ...😊
49 Wyświetleń
49
Daszka
Jakoś tak wygląda, jakby trochę nie wiedział co zrobić ze swoim życiem😉.
Nuda , ale to już ostatnie chwile spokoju i sielanki ....😁
I się wyjaśniło. Jest zoom na Gdynka. Czy mi się wydaje, czy jakoś od wczoraj strasznie ciemny obraz zrobił się z kamery 1?
48 Wyświetleń
48
Citro
Dziś było już ok z kamerą. Wczoraj faktycznie ciemny obraz.  Gwiazdorowi to nie przeszkadza, właśnie na nas patrzy.
I teraz ktoś daleko w 2 kam.
46 Wyświetleń
46
Gdynek, kam 2
47 Wyświetleń
47
Duże brawa dla naszej debiutantki na forum za ciekawą relację z obserwacji w Łodzi.  Daszka miała okazję obserwować parę w tym Varso  https://peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/126-lodz/30902-sokol-wedrowny-lodz-veolia-ec4?start=90#310975
55 Wyświetleń
55
Daszka
Dziękuję😊.
powsinoga
👏👏
tak , należą się Daszce zasłużone brawa 🤗🤗🤗
Ktoś siedzi w oddali na barierce na kam.3.
47 Wyświetleń
47
Kopulacja rezydentów 😁
48 Wyświetleń
48
Zbliżenie na Afrodytę
W momencie gdy to pisałam, Gdynek wskoczył jej na plecy :D
42 Wyświetlenia
42
Walentynkowo 😁
Łódź, Gdynek i Afrodyta na poręczy.
40 Wyświetleń
40
Baszka
Odleciały
Gdynek na poręczy
50 Wyświetleń
50
elas59
Przed chwilką odleciał
Antonówka
a teraz ładnie wygląda na poręczy ;)
elik
przed budka, wszedł do budki
Dzień dobry! Gdynek zawitał do chaty! 🥰
56 Wyświetleń
56
Antonówka
jest i bogini ;)
Po 10 zawitał Gdynek. Ciokał, wołał, zapraszał - nie przyleciała. Pogrzebał chwile w budce i fruuuu
48 Wyświetleń
48
Gdynek na daszku.
42 Wyświetlenia
42
Więcej