Ptyś wrócił do gniazda. 8.50 Zaśpiewał głośno, zapraszając Nilę. Ale Nila nie przyszła.
Oto moje przemyślenia: Myślę, że Ptyś ma bardzo charakterystyczny głos, nazywam to głosem śpiewającym. Kiedy dzwoni do Nili, druga sylaba jest zawsze przeciągana dłużej. A wysokość jego głosu jest również nieco wyższa.😄
https://zapodaj.net/plik-5MqqoLxHTy