Pokaż:Wszystko
W Trzebieży kamera tańcząca, a później szuka grzybów. Może Trzeba wymienić ? Jakaś zrzutka ? Jestem ZA
58 Wyświetleń
58
Wspomniane wcześniej wizyty na filmach  I https://www.youtube.com/watch?v=bA9cJghqfi4 i II https://www.youtube.com/watch?v=8ZQrH1fDT50 Wydaje mi się, że to dwa różne (pierwsza samica drugi samiec)) ale mogę się mylić.
56 Wyświetleń
56
Iwona65
Teraz widać, pierwsza samica, drugi samiec
Gawi
zgadza się, samiec jest bosy,
Iwona65
A to nawet nie wiedziałam. Ale taki wyścigowiec się pokazał
Barlinek  była samica (chyba)
50 Wyświetleń
50
samica na zapisie od 11.17
59 Wyświetleń
59
Barlinek - sokół obecny
51 Wyświetleń
51
Misio779
Poleciał 9:36
Amika
Drugi był 9:37 do 6:39
Iwona65
Ale mi się wydaje, że to były 2 wizyty tego samego sokoła. Samca
Iwona65
Dzięki. Załapałam się trochę na niego 😀
Amika
TO chyba już był ten drugi. Zjawił się chwilę po odlocie pierwszego
Iwona65
Widziałam odlot i przylot. Ale nie wiem, to dwa różne były?
7:30 do 7:37 znów Borek posiedział w gnieździe, potem na gałęzi drzewa
45 Wyświetleń
45
Borek w gnieździe
50 Wyświetleń
50
Lili
🙃
elik
poleciał na zalężanie
Borek na wizji
49 Wyświetleń
49
45 Wyświetleń
45
Las stojący na gałęzi
https://zapodaj.net/plik-Y0OPkCSqCj
43 Wyświetlenia
43
37 Wyświetleń
37
Marlena72
Tajga obecna na konarze, gdzie zazwyczaj pięknie prezentował się Forest :)
monikam54
Tam to jakiś kosmos jest. Chyba w żadnym gnieździe tak nie było, że są dwie samice 🤣
Terka
Oby tylko nie doszło do takiej konfrontacji https://youtu.be/7EmKB8oEPe4?si=raf3InZi_LxrWRir
Terka
oczami.ptakow
Gdyby patrzeć na cały 2015 rok na Pałacu ( nie na to kiedy były jednocześnie ) to tam się chyba nawet więcej niż trzy samice przewinęło - Sawa, Leśna, Czarnooka, Giga, Zetka ( choć co do Leśnej nie mam pewności, możliwe, że była w 2014 ).
Marlena72
posiedziała na obręczy , potem przez moment w gnieździe była , i obecnie usadowiła się na konarze .  😊
Bosa nadal w Trzebieży.
49 Wyświetleń
49
Terka
Odleciała 11:44 (czas kam.)
monikam54
Toaleta kosmetyczna się odbywa 😁
Chyba bosa w Trzebieży
49 Wyświetleń
49
elik
wygląda na wielką i wyluzowaną
Dzień dobry. Kamera w Trzebieży działa, w ostatnich zapisach sokołów brak. :)
48 Wyświetleń
48
W ostatnich plikach już nikogo. do godz 18-tej
54 Wyświetlenia
54
Więcej