Pokaż:Wszystko
Gdynek był na chwilę na daszku. Coś poskubał i zniknął.
55 Wyświetleń
55
Gdynek na daszku coś tam sobie skubie.
53 Wyświetlenia
53
Daszka
Potem posiedział chwilę na barierce i już go nie ma.
Kam 2 - Afrodyta (chyba) przeniosła się na swoją lampę
49 Wyświetleń
49
Afrodyta (w zbliżeniu) na jednym kominie, Gdynek na barierce drugiego.  Pięękne zbliżenie.
52 Wyświetlenia
52
Zoom na Afrodytę
51 Wyświetleń
51
Alina, do ostatniego postu. Jednak nie próżnowali.😍 Tylko Afrodyta lubi od jakiegoś czasu przysiadać na kamerze głównej. A tam już tylko czasami widać czubek ogona z 2 kam.    https://youtu.be/5He6qCUyegE?si=HwDBk3mYTK1SCjAH
51 Wyświetleń
51
Iwona ...czyli przeszli do  "konkretów " 😄
Iwona65
Dokładnie 🤣
Afrodyta ma śniadanie
51 Wyświetleń
51
Iwona65
A po śniadadaniu zajął się nią Gdynek ku chwale przyszłych pokoleń 😉
Gdynek na daszku..bacznie się rozgląda...widać,  że jest po obiedzie ...😊
49 Wyświetleń
49
Daszka
Jakoś tak wygląda, jakby trochę nie wiedział co zrobić ze swoim życiem😉.
Nuda , ale to już ostatnie chwile spokoju i sielanki ....😁
I się wyjaśniło. Jest zoom na Gdynka. Czy mi się wydaje, czy jakoś od wczoraj strasznie ciemny obraz zrobił się z kamery 1?
48 Wyświetleń
48
Citro
Dziś było już ok z kamerą. Wczoraj faktycznie ciemny obraz.  Gwiazdorowi to nie przeszkadza, właśnie na nas patrzy.
I teraz ktoś daleko w 2 kam.
46 Wyświetleń
46
Gdynek, kam 2
47 Wyświetleń
47
Duże brawa dla naszej debiutantki na forum za ciekawą relację z obserwacji w Łodzi.  Daszka miała okazję obserwować parę w tym Varso  https://peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/126-lodz/30902-sokol-wedrowny-lodz-veolia-ec4?start=90#310975
55 Wyświetleń
55
Daszka
Dziękuję😊.
powsinoga
👏👏
tak , należą się Daszce zasłużone brawa 🤗🤗🤗
Ktoś siedzi w oddali na barierce na kam.3.
47 Wyświetleń
47
Kopulacja rezydentów 😁
48 Wyświetleń
48
Zbliżenie na Afrodytę
W momencie gdy to pisałam, Gdynek wskoczył jej na plecy :D
42 Wyświetlenia
42
Walentynkowo 😁
Więcej