Od około 9:00 doliniaki gniazdo kontrolowali, najpierw Zdenka była, jak odleciała, zaraz Borek przyleciał i często się na Zdenkę oglądał 😆, na fotce są oboje 🙃. Za chwilę Borek ruszył do Zdenki i zalężanie było 😃. Jest 9:20, a Zdenka dalej na drzewie 😀
https://zapodaj.net/plik-h5vjPMvOZ7
Mogły być dużo mniejsze 😀