Pokaż:Wszystko
Krótka wizyta Gdynka
44 Wyświetlenia
44
2010
Teraz na kam3 Afrodyta ze śniadaniem, Gdynek czeka na barierce
Kos
Kos
Info trochę już po czasie ale wstawię😏
W dn.04.02 , Edzia została namierzona u starszej siostry 
Całkiem możliwe, że to ją bacznie obserwowała Afrodyta.

A świeze info jest takie ,że panna od kilku dni snuje się po Łodzi więc zalecam czujność 😏
https://zapodaj.net/plik-V7n7YR4TaF
56 Wyświetleń
56
Arau
Omg nareszcie w Sokolnikach jest udokumentowany sokół! :D
Citro
Jedna mapka, a ile radości! 😁
Citro
Czy Edzia zalatuje na Nowosolną? Bo na Brzezińskiej jest budka, ale nie na kominie, tylko na wieży Orange.
Kos
Kos
Nowosolna jest na prawo (okolice cyfry 72) a Edzia chyba woli lewą stronę Łodzi 😏

https://zapodaj.net/plik-4mjwgcEpo7
Citro
Dzięki za mapkę. Może zawieje Edzię na wschód Łodzi.  W Pabianicach za to bywa. Zanim pojawiła się Amon na EC3 to chyba były widywane sokoły w Pabianicach, postawiono im tam jakieś lokum?
Daszka
No ja mam wielkie marzenie, żeby budka na Brzezińskiej została zajęta przez miłą, sokolą parę. Chociaż polubiłam tamtejszą samiczkę pustułki i teraz trochę szkoda byłoby mi, gdyby nastąpiła eksmisja😉. Ale rudzielce sobie poradzą😁.
Citro
Coraz więcej sokołów kręci się nad Łodzią, będzie i para na Brzezińskiej, tylko trudniej im dostrzec miejscówkę bo to nie jest potężny komin a ażurowa konstrukcja.
A jednak  😊
Był ktoś na chwile, chyba Gdynek 🤔
44 Wyświetlenia
44
Iwona65
tak, to on
Gdynek na daszku
31 Wyświetleń
31
Gdynek
38 Wyświetleń
38
Bracia ,  jeden po drugim się nam pokazują 🙂
Iwona65
noooo😀
Afrodyta na daszku, śniadanie obrabia.
34 Wyświetlenia
34
Iwona65
Gdynek niestety dzisiaj spudłował przy amorach 😀
Też to widziałam! Szkoda, że akurat operator przybliżył na Afrodytę, przez co nie było widać do tam Gdynkowi nie poszło 🤪
Antonówka
🫣
😉
W Lodzi para na wizji.
34 Wyświetlenia
34
Gdynek na budce, później siedział na barierce, poleciał o 7.06
38 Wyświetleń
38
Afrodyta z obiadem.
46 Wyświetleń
46
Afrodyta ze śniadaniem. Spory mróz to trzeba nabrać energii .
48 Wyświetleń
48
aalina
Pojadła, zabrała i poleciała. A teraz i Gdynek ma co posprzątać🤣
Gdynek był na chwilę na daszku. Coś poskubał i zniknął.
55 Wyświetleń
55
Gdynek na daszku coś tam sobie skubie.
53 Wyświetlenia
53
Daszka
Potem posiedział chwilę na barierce i już go nie ma.
Kam 2 - Afrodyta (chyba) przeniosła się na swoją lampę
49 Wyświetleń
49
Afrodyta (w zbliżeniu) na jednym kominie, Gdynek na barierce drugiego.  Pięękne zbliżenie.
52 Wyświetlenia
52
Zoom na Afrodytę
51 Wyświetleń
51
Więcej