Pokaż:Wszystko
W końcu przyjęła zaproszenie, widać było cień Afrodyty, siedzi gdzieś blisko budki. Gdynek od rana dwoi się i troi, teraz siedzi w gnieździe, kłania się i cioka
42 Wyświetlenia
42
Iwona65
Nie oglądałam cały czas, ale przynajmniej 4 jego wizyty z ciokaniem i zapraszaniem widziałam. Teraz o tej godz. Już wiem,  że dopiął swego 😂
Gdynek w budce
37 Wyświetleń
37
Citro
Czyści budkę, robi dołek... czuć wiosnę :)
Trochę później przyjęła jego zaproszenie tak jakby. Ale na koniec było to o co chodzi bo było słychać. 😉

https://youtu.be/kwkKwm5d3Ko
43 Wyświetlenia
43
niektórzy nazywaja to  - konkretami 😜
Iwona65
I niektórym to określenie się chyba spodobało 😉
no ..😉
Po 12 Gdynek w budce. Porozglądał się i dołkuje. Wcześniej też był na chwile z wołaniem, ale dziewczyna zaproszenia nie przyjęła.
42 Wyświetlenia
42
Jak zwykle rano w drodze do pracy zadzieram głowę na komin. I dziś coś się działo. Albo przeloty tokowe, albo gonienie intruza, ale obstawiam to pierwsze, bo lot był raczej spokojny. Najpierw para leciała w stronę komina, poniżej dolnego tarasu. Jedno przysiadło na drabince na dachu hali, drugie poleciało w stronę drugiego komina, okrążyło go i wróciło na tej samej, niskiej wysokości. Sokół z drabinki dołączył do przelotu i zniknęły mi z oczu nad marketem :) 
Była 7:58
46 Wyświetleń
46
Krótka wizyta Gdynka
44 Wyświetlenia
44
2010
Teraz na kam3 Afrodyta ze śniadaniem, Gdynek czeka na barierce
Kos
Kos
Info trochę już po czasie ale wstawię😏
W dn.04.02 , Edzia została namierzona u starszej siostry 
Całkiem możliwe, że to ją bacznie obserwowała Afrodyta.

A świeze info jest takie ,że panna od kilku dni snuje się po Łodzi więc zalecam czujność 😏
https://zapodaj.net/plik-V7n7YR4TaF
56 Wyświetleń
56
Arau
Omg nareszcie w Sokolnikach jest udokumentowany sokół! :D
Citro
Jedna mapka, a ile radości! 😁
Citro
Czy Edzia zalatuje na Nowosolną? Bo na Brzezińskiej jest budka, ale nie na kominie, tylko na wieży Orange.
Kos
Kos
Nowosolna jest na prawo (okolice cyfry 72) a Edzia chyba woli lewą stronę Łodzi 😏

https://zapodaj.net/plik-4mjwgcEpo7
Citro
Dzięki za mapkę. Może zawieje Edzię na wschód Łodzi.  W Pabianicach za to bywa. Zanim pojawiła się Amon na EC3 to chyba były widywane sokoły w Pabianicach, postawiono im tam jakieś lokum?
Daszka
No ja mam wielkie marzenie, żeby budka na Brzezińskiej została zajęta przez miłą, sokolą parę. Chociaż polubiłam tamtejszą samiczkę pustułki i teraz trochę szkoda byłoby mi, gdyby nastąpiła eksmisja😉. Ale rudzielce sobie poradzą😁.
Citro
Coraz więcej sokołów kręci się nad Łodzią, będzie i para na Brzezińskiej, tylko trudniej im dostrzec miejscówkę bo to nie jest potężny komin a ażurowa konstrukcja.
A jednak  😊
Był ktoś na chwile, chyba Gdynek 🤔
44 Wyświetlenia
44
Iwona65
tak, to on
Gdynek na daszku
31 Wyświetleń
31
Gdynek
38 Wyświetleń
38
Bracia ,  jeden po drugim się nam pokazują 🙂
Iwona65
noooo😀
Afrodyta na daszku, śniadanie obrabia.
34 Wyświetlenia
34
Iwona65
Gdynek niestety dzisiaj spudłował przy amorach 😀
Też to widziałam! Szkoda, że akurat operator przybliżył na Afrodytę, przez co nie było widać do tam Gdynkowi nie poszło 🤪
Antonówka
🫣
😉
W Lodzi para na wizji.
34 Wyświetlenia
34
Gdynek na budce, później siedział na barierce, poleciał o 7.06
38 Wyświetleń
38
Afrodyta z obiadem.
46 Wyświetleń
46
Afrodyta ze śniadaniem. Spory mróz to trzeba nabrać energii .
48 Wyświetleń
48
aalina
Pojadła, zabrała i poleciała. A teraz i Gdynek ma co posprzątać🤣
Więcej