Pokaż:Wszystko
Dolina Scenka na krawędzi gniazda
80 Wyświetleń
80
Trzebież podgląd nie dziala
76 Wyświetleń
76
6:09 w Dolinie Zdenka w gnieździe, pokrzyczała i poleciała. W jej miejsce zjawił się Borek, posiedział chwilę na obręczy i się zawinął. Zdenkę słychać w tle
66 Wyświetleń
66
22:00 - hurra! Jest podczerwień, dziękujemy😊
62 Wyświetlenia
62
Dolina o tej porze gniazdo widać w zarysie
51 Wyświetleń
51
Sokół wędrowny wrócił o piątej po południu, ale niestety nie widziałem, kto to był
60 Wyświetleń
60
Zdenka w gnieździe
83 Wyświetlenia
83
14:04 Słychać było syreny, przelatywały ptaki. Czy jest intruz?
89 Wyświetleń
89
Zdenka na obręczy?
60 Wyświetleń
60
Marlena72
Dobre pyt. Cały czas tyłem do kamery, około pół godz. sokół spędził w gnieździe
Borek w gnieździe
77 Wyświetleń
77
Tak, była tam dziś prawie cały ranek
elik
odleciał na klatkę
5:47
57 Wyświetleń
57
Zdenka na obręczy gniazda 6:47
45 Wyświetleń
45
w Dolinie działa podczerwień
68 Wyświetleń
68
monikam54
Chyba już nie działa 😂
Zdenka wyłączyła 🤣
Chyba Zdenka w gnieździe
71 Wyświetleń
71
elik
tak :)
Trzebież - Jak pięknie umeblowane gniazdko rodziny Foresta https://zapodaj.net/images/6a4876f9eccfd.jpg
63 Wyświetlenia
63
Misio779
Biedny Forest. Tyle kopania i wszystko na nic 😂
Lili
Wiosenny wystrój🤩🌞
Inspe
Forest nie pozna chaty. Czy tego mchu aby nie za dużo?
Więcej