Pokaż:Wszystko
Borek na wizji
51 Wyświetleń
51
Zdenka w dołku,
69 Wyświetleń
69
Podsumowując, w Trzebieży, jak wcześniej pisaliście jest ponownie uruchomiona kamerka, jest głos i jest jeszcze podczerwień i jest ustawiony prawidłowo czas. Za wszystkie prace należą się duże podziękowania.Był Forest, którego głos mogłem usłyszeć pierwszy raz. Ciokał na przylocie o 16:18 i nawoływał przed odlotem o 16:22 😃. Do 19:20 nikt się nie przewinął.
69 Wyświetleń
69
Iwona65
A ja go dzisiasiaj słyszałam , ale nie widziałam
Lili
👍🏻👋🏻💚
Zdenka zameldowała  się w gnieździe....
60 Wyświetleń
60
Parka siedzi na drzewie nad litera M i się czasami wydziera do siebie ☺️
61 Wyświetleń
61
W Trzebieży działa kamerka
71 Wyświetleń
71
elik
mało tego, do Trzebieży wrócił głos, bardzo mi tam tego brakowało
Iwona65
No właśnie 😀
mamy taki zoom na gniazdo w Dolinie, że mrówki można liczyć 😉
70 Wyświetleń
70
😁
Znowu porządki w gnieździe 😆. Słychać drugiego sokoła gdzieś z drzewa:)
63 Wyświetlenia
63
Zdenka w gnieździe cioka
76 Wyświetleń
76
5.20 Zdenka jak posąg,  nieruchoma
67 Wyświetleń
67
Zdenka to się wcale nie porusza w gnieździe, jak zamurowana.
71 Wyświetleń
71
tiga8
Czwarta nad ranem Zdenka śpi
Daszka
I to od dłuuuugiego czasu. Gdyby nie to, że mam dźwięk włączony, byłabym pewna, że przekaz się zawiesił.
Dolina jest podczerwień , Zdenka w gnieździe 😊
71 Wyświetleń
71
Będzie czy nie będzie 🥚?
..pewnie  to Zdenka w gnieździe🤔 czyżby coś było   na rzeczy ???
71 Wyświetleń
71
..ona lubi zaskoczyć....😊
Zdenka wiosenne porządki robi.
63 Wyświetlenia
63
Zdenka krząta się w gnieździe.
70 Wyświetleń
70
Więcej