Pokaż:Wszystko
Bardzo długi pobyt samicy w Trzebieży. Będzie się coś działo
95 Wyświetleń
95
Ona i wczoraj długo siedziała w gnieździe, pewnie na dniach zniesie jajo😉
Forest w gnieździe.
91 Wyświetleń
91
W Trzebieży chyba obca do Tajgi przylatywała, widziałm tylko ogon...moze z zapisu sprawdzę.
92 Wyświetlenia
92
oczami.ptakow
Jak się film Terki zatrzyma na 1:16 widać, że obca młoda ma niebieską i zieloną obrączkę - ptak urodzony w Polsce na wolności w lesie.
oczami.ptakow
Zdecydowanie młoda z zeszłego roku.
Citro
Wygląda na młodego ptaka ciągle w "nastoletnim" kubraczku.
elik
obca, z niebieską obrączką, usiadła na konarze nad Tajgą, obydwie miały rozłożony w wachlarz ogon
elik
W Trzebieży ktoś na poręczy
65 Wyświetleń
65
Borek w gnieździe
65 Wyświetleń
65
Przyleciała na spotkanie i została https://zapodaj.net/images/4b897c8c8dd77.jpg
57 Wyświetleń
57
04:46 ZDANKA ŚPIĄCA,Wygląda na to, że śpi spokojnie::)
45 Wyświetleń
45
tiga8
Mocno skupiona
jur
jur
w Dolinie słychać wołanie sowy. Nie wiem czy to puchacz, czy uszatka ? Może ktoś podpowie ?
45 Wyświetleń
45
Efa
Efa
stawiam, że to uszatka ;) ale ledwie to to słyszę :D
Zdenka się zameldowała
73 Wyświetlenia
73
Zdenka w dołku......
72 Wyświetlenia
72
..poleciała..
Ale fajnie się buja tam gniazdo, sama bym tam wlazła :D
63 Wyświetlenia
63
elik
ustaw się  w kolejce 😉
Iwona65
👍
Trzebież  - sokół.
78 Wyświetleń
78
Obecnie sokół w gnieździe , dołkuje
83 Wyświetlenia
83
7:02-7:11 Tajga była i Forest 7:16-7:19 😀
65 Wyświetleń
65
Trzebież, na obręczy samica ?
68 Wyświetleń
68
monikam54
To sułtan Forest 😁
Misio779
To Tajga.
elik
on przyleciał po odlocie Tajgi
Misio779
A tak. Był 7:16-7:19 😃
monikam54
I jak włączyłam to już siedział 🫣
Mineli się 🤣
elik
dołkuje
Więcej