Pokaż:Wszystko
23:39, w Trzebieży sokół śpi na obręczy z głową w piórach 🙂❤️
69 Wyświetleń
69
Misio779
Tajga 😃
23.00 -Zdenka ..pogodą .. sponiewierana , ale na pewno ...da radę ...
64 Wyświetlenia
64
jur
jur
Nadal nie mogę rozgryźć co to za sowa odzywa się w Dolinie, puchacz, czy uszatka ?
69 Wyświetleń
69
Zdenka nie ogrzewa jajek, jest w pozie do zniesienia kolejnego 😊
84 Wyświetlenia
84
Daszka
Jeszcze o dobrych kilka godzin za wcześnie dla niej🙂. To będzie raczej obserwacja dla tych, co spać nie mogą😉.
Daszka
A właściwie nawet bardziej dla tych, co jutro rano nie pracują🙃.
niza
Zdecydowanie ta druga opcja ;)
Tajga od 18:30 obecna 😀
91 Wyświetleń
91
Trzebież sokół na krawędzi gniazda 😊
79 Wyświetleń
79
Biduleczka w tym śniegu , zmoknieta, twardo siedzi na jajach 🌻👍
75 Wyświetleń
75
A w nocy pewnie zniesie następne.
Kochane nasze pupile❤️🌞
90 Wyświetleń
90
🫨🫨🫨
77 Wyświetleń
77
Nieźle ich zasypało 😶‍🌫️😶‍🌫️😶‍🌫️😶‍🌫️
78 Wyświetleń
78
W Baryczy śnieg i któryś rodzic (Zdenka?) grzeje jajka
72 Wyświetlenia
72
raf
Ale Borki w Dolinie mają aurę
67 Wyświetleń
67
raf
Forest
84 Wyświetlenia
84
Zdenka wróciła o godzinie 12:31 i siedzi, albo leży... to zależy.
88 Wyświetleń
88
Terka
Po 14 tej Zdenka wstała na chwilę.
W Dolinie Baryczy zmokła kurka na jajeczkach siedzi.
106 Wyświetleń
106
Arau
12:31 zmiana, wróciła Zdenka
Więcej