Pokaż:Wszystko
Gdynek na barierce toaletę robi.
67 Wyświetleń
67
Po amorach jednak zjadła ten ochłapek a potem poprawka amorów.
75 Wyświetleń
75
Iwona65
On ma najdłuższy staż w tych amorach i teraz znowu zdziwiony dlaczego ona poleciała zamiast do gniazda wejść 🙂
Daszka
Ach, ten nasz Gdynek i jego chuć...😁. A tak poważniej, to myślicie, że nasza para jest najwcześniej i najczęściej przyłapywana na amorach dlatego, że ustawienia kamer są szerzej, niż w innych gniazdach, czy jednak wyjątkowo lubią ten sport?😉
Terka
Chyba temperament. Ale to także od samicy zależy kiedy wejdzie w okres rozmnażania. U bocianów jest podobnie, umacniają więzi, także po sezonie. Jest taki kochliwy bocian Kazik w Niepołomicach, który cały sezon depcze samicę. No szatan, nie kogut. 🤣
Gdynek przyniósł prezent ale Afrodyta nie chce i Gdynek sam zajada. Taki trochę sponiewierany ten prezent
😆
65 Wyświetleń
65
Afrodyta w dołku
58 Wyświetleń
58
Gdynek się pojawił. Już jest w budce. Dokładnie o tej samej porze co wczoraj.
61 Wyświetleń
61
Citro
Afrodyta w budce
Citro
...I to tyle podobieństw do wczoraj. Budka pusta
Iwona65
🤣
Gdynek w budce
58 Wyświetleń
58
2010
Teraz przyleciała Afrodyta ze śniadaniem
bogini na wizji
50 Wyświetleń
50
Citro
Dziś dali przedwieczorny popis. Już myślałam, że zaliczy nockę, ale się urwała...
Gdynek rozgląda się za swoją panią. Ktoś widział Afrodytę dziś?
53 Wyświetlenia
53
Arau
Koło 13:50 widziałam na żywo popisy Gdynka :) Krążył wokół kominów, robił ósemki, nurkował, coś niesamowitego. W końcu przysiadł na szczycie wysokiego komina, może Afrodyta stamtąd podziwiała show ;)
monikam54
Siedzi sobie teraz i się mocno rozgląda 😁
Citro
Owocna wizyta, najpierw porządne przetestowanie obu dołków, a potem porządne bara-bara. Będą z tego jaja.
17:23 było zalężanie
Citro
Jest i dama w budce.
Wpadła jakoś na chwilę w którymś momencie dnia. 
Widać było kilka minut temu przelot sokoła za barierkami, jak już Gdynek był w budce 😊 
Chłop woła, ale naszej pannie coś się do jajek nie spieszy 🤪
Gdynek w budce, zaprasza.
51 Wyświetleń
51
Arau
A jak przyleciała, to go wcięło...
Gdynek krater pogłębia.
56 Wyświetleń
56
para na wizji
58 Wyświetleń
58
Afrodyta na daszku
66 Wyświetleń
66
Arau
Weszła do budki, skubie kamyczki
Antonówka
Gdynek ja przyprowadził i poleciał sobie... Pewnie to sugestia, by budkę szykowała 😃
Iwona65
Na pewno . Poza tym ona odleciała, a on już był za chwilę i dołki po niej poprawiał
😆
Gdynek na daszku posiedział i teraz skrada się do budki.
60 Wyświetleń
60
Stanowisko sokoła w Zgierzu jest znane? Byłem dzisiaj przy tamtejszej elektrociepłowni i na kominie udało mi się zaobserwować sokoła i zrobić mu zdjęcie, niestety słabej jakości
64 Wyświetlenia
64
Citro
Może to Edzia? Ona  lubiła się zatrzymywać w Zgierzu.
2010
Też mi się tak wydaje, ostatnie dni były słoneczne więc mam nadzieję że nadajnik prześle jakieś dane :D
jur
jur
Na naszej stronie nic nie wiemy o tym sokole. Wrzuć fotkę.
2010
jur
jur
Kiepskie zdjęcie, ale wygląda na sokoła :D. Był jeden czy dwa ?
2010
Jeden, ale byłem tam tylko kilka minut. Przez lornetkę wyglądał zdecydowanie na sokoła. Ogólnie trudno jest się dostać do tamtego komina. Może ktoś z lepszym sprzętem potwierdzi moją obserwację.
Gdynek na barierce. Od rana, okupują to jeden to drugi komin. No i produkują jaja raz za razem. Przyłapałam je dziś już 2 razy na 2 kominach.
59 Wyświetleń
59
Arau
Ciągle ruch jak na autostradzie, co kilkanaście minut pojawia się któreś w obiektywie
Więcej