W filmiku Tigi. Varso wielokrotnie toczy jajko, a potem też się siłuje, chyba tym razem. Nie mam zamiaru wytykać palcami, po prostu wyrażam swoją opinię. https://zapodaj.net/plik-FQH6s2a645
Było spotkanie pary w budce, dużo gadali! Jakby Gdynek chciał swojej bogini powiedzieć „tu ma być jajko jak następnym razem przylecę!” 😁 https://zapodaj.net/plik-6tJqVUUzwE
Brawo Varso i Petunia. Rozpoczynamy jajeczny pojedynek Północ - Południe, pojedynek na jaja. 0-1 póki co. Tutaj nie ma przegranych, byle wynik był wysoki!
Akurat w pojedynku na jaja w zeszłym sezonie EC4 pokonało całą Polskę😛. Ale mogli nimi co najwyżej poobrzucać inne kominy😉. Mam nadzieję, że w tym sezonie pojedynek na udane wyloty będzie zażarty i wyrównany😊.
Irenka też ładnie😅. Ja jeszcze myślę, że fajnie byłoby, żeby jakaś łódzka sokolica nazywała się Migawka😊. Czyli na razie mamy Irenkę Jadzię Petunię Migawkę Varsowiczową 🤣
13:55-13:59 któreś długo kołowało nad elektrownią, na wysokości szczytu niższego komina. Zapomniałam lornetki, więc nie wiem które :/ Do nurkowania nie doszło, ptak poleciał na wyższy komin