Pokaż:Wszystko
Afrodyta zjadła mini prezent od Gdynka i chyba wypatruje z poręczy coś konkretnego na śniadanie.
66 Wyświetleń
66
Afrodyta śpi z głową w piórach. Chyba spędzi noc w gnieździe - a to już coś
85 Wyświetleń
85
Daszka
A gdzie tam śpi! Znów długimi światłami daje po oczach😉.
Iwona65
😂
Antonówka
😆
Alarm! Afrodyta zastygła w dołku w obiecującej pozie! 🫣😁
79 Wyświetleń
79
Daszka
Miło wreszcie Afrodytę w gnieździe pooglądać😊.
Citro
Rok temu weszła do budki 16 marca. Jajo złożyła 4 dni później. Spokojnie, jeszcze nie zaliczyła nocki.
Daszka
Ja tam bym jej nie ufała za bardzo. Ona jest trochę nieobliczalna😁.
Antonówka
W ubiegłym roku 1. jajko 20 marca zniosła, więc termin się zbliża 😁😂
niza
I tyle z jej stania 😅
Antonówka
😂
powsinoga
Mami czy znosi - oto jest pytanie 😂
niza
Ojj szkoda, że jej kamera 2 nie obejmuje, ale to pewnie niedługo zostanie przestawione 😉
Na EC4 jajko pękło.😪
😢
89 Wyświetleń
89
Daszka
Oby to były tylko złe dobrego początki i braki w doświadczeniu. Trzymam kciuki za następne.
Citro
Wystarczy już tego pecha. Mam nadzieję, że to awaria mechaniczna a nie problemy ze słabą skorupką .
Octopus
Niesamowity Varso, jest tak samo żywy jak jako dziecko 😅
Octopus
W filmiku Tigi. Varso wielokrotnie toczy jajko, a potem też się siłuje, chyba tym razem. Nie mam zamiaru wytykać palcami, po prostu wyrażam swoją opinię.
https://zapodaj.net/plik-FQH6s2a645
Daszka
Ja też zwróciłam uwagę, że Varso dość śmiało sobie z tym jajkiem poczyna.
Antonówka
Chyba niedługo czas na kolejne? Oby ten rok był tam lepszy od poprzedniego.
niza
Dzisiaj wieczorem, tak.
Amika
😢
niza
powsinoga
😢
czy można gdzieś oglądać EC4?
niza
Jest jedynie podgląd techniczny. Ale można poczytać na forum o gnieździe.
IzaEs
Samiczka za mocno przygniotła 😪😪😪
Było spotkanie pary w budce, dużo gadali! Jakby Gdynek chciał swojej bogini powiedzieć „tu ma być jajko jak następnym razem przylecę!” 😁 https://zapodaj.net/plik-6tJqVUUzwE
73 Wyświetlenia
73
Był prezent i nadal nic z tego... https://ibb.co/v6W9854h
66 Wyświetleń
66
Iwona65
Bo to zła kobieta jest
powsinoga
😂
Antonówka
uparte stworzenie 😅
Afrodyta nadal w budce, wyraźnie nie wie, który dołek wybrać
48 Wyświetleń
48
W Łodzi sokół w budce. Afrodyta?
48 Wyświetleń
48
Afrodyta i Gdynek, krótka pogawędka. Ona w budce, on odfrunął.
63 Wyświetlenia
63
2010
Dzisiaj są bardzo aktywne, co chwilę któreś z nich jest przy budce
Gdynek w budce, pogłębia dołek
59 Wyświetleń
59
Gdynek znów przy budce. Czekamy na Afrodytę.
84 Wyświetlenia
84
Na EC4 mamy pierwsze łódzkie jajko u Varso i bosej samiczki/Jadzi/Petunii😍.
79 Wyświetleń
79
Ta ich skrzynka wygląda tak biednie. Powinni mieć porządną budkę, jak na EC3
Citro
Brawo Varso i Petunia. Rozpoczynamy jajeczny pojedynek Północ - Południe, pojedynek na jaja. 0-1 póki co. Tutaj nie ma przegranych, byle wynik był wysoki!
Daszka
Akurat w pojedynku na jaja w zeszłym sezonie EC4 pokonało całą Polskę😛. Ale mogli nimi co najwyżej poobrzucać inne kominy😉. Mam nadzieję, że w tym sezonie pojedynek na udane wyloty będzie zażarty i wyrównany😊.
Citro
EC4 już wyrobiło normę wybrakowanych samców ;) Będzie dobrze.
Kos
Kos
Dla mnie to Irenka 🤣🤣
Citro
Petunia.... bo w skrzynce dla petunii ;). drażniłam się tak jurem ;)
Daszka
Irenka też ładnie😅. Ja jeszcze myślę, że fajnie byłoby, żeby jakaś łódzka sokolica nazywała się Migawka😊. Czyli na razie mamy Irenkę Jadzię Petunię Migawkę Varsowiczową 🤣
Kos
Kos
Imię prawdopodobnie nadadzą pracownicy Veolia ,może skorzystają z propozycji 😏
Gdynek w budce, Afrodyta po śniadaniu na barierce na sąsiednim kominie.
54 Wyświetlenia
54
Citro
Podmianka. Teraz Afrodyta w budce, Gdynek na sąsiednim kominie.
Afrodyta ze śniadaniem na daszku.
49 Wyświetleń
49
13:55-13:59 któreś długo kołowało nad elektrownią, na wysokości szczytu niższego komina. Zapomniałam lornetki, więc nie wiem które :/ Do nurkowania nie doszło, ptak poleciał na wyższy komin
65 Wyświetleń
65
Więcej