Pokaż:Wszystko
I to tyle w temacie jajek. Przyleciał Gdynek i ona sobie poszła a Gdynek sprawdził budkę i też się ulotnił.
85 Wyświetleń
85
Gawi
w ub roku  pierwsze  zniosła 20 marca
Antonówka
Zmobilizuje się i jutro zniesie 😃
Afrodyta w budce, akt drugi 😄
83 Wyświetlenia
83
aalina
I pospać można bo słoneczko grzeje
Antonówka
na pielęgnację upierzenia pobyt w budce też się nadaje... 🫣
aalina
I dwa dołki
Poleżała i poleciała a Gdynek wpadł do budki a jajka nie ma 🤣
63 Wyświetlenia
63
Citro
Gdynek ewidentnie szukał wzrokiem jaja, gdy Afrodyta wyszła z budki
Czyżby Afrodyta leżała na jajku ? 🤔
65 Wyświetleń
65
IzaEs
To ściemniaczka jedna 🤣🤣🤣
aalina
Raczej nie. Obejrzałam nagranie i jajka nie widziałam. Ale chyba się zanosi
niza
Zanosi się, że znosi 🙂
niza
Pomamiła jak zawsze.
Afrodyta ma problem ten dołek a może ten 🤔
60 Wyświetleń
60
Citro
Klasyczna Afrodyta.
Antonówka
Póki co wybrała ten bardziej praktycznie położony ;) Ale jak ładnie tam wygląda 🙃
Afrodyta zjadła mini prezent od Gdynka i chyba wypatruje z poręczy coś konkretnego na śniadanie.
66 Wyświetleń
66
Afrodyta śpi z głową w piórach. Chyba spędzi noc w gnieździe - a to już coś
85 Wyświetleń
85
Daszka
A gdzie tam śpi! Znów długimi światłami daje po oczach😉.
Iwona65
😂
Antonówka
😆
Alarm! Afrodyta zastygła w dołku w obiecującej pozie! 🫣😁
79 Wyświetleń
79
Daszka
Miło wreszcie Afrodytę w gnieździe pooglądać😊.
Citro
Rok temu weszła do budki 16 marca. Jajo złożyła 4 dni później. Spokojnie, jeszcze nie zaliczyła nocki.
Daszka
Ja tam bym jej nie ufała za bardzo. Ona jest trochę nieobliczalna😁.
Antonówka
W ubiegłym roku 1. jajko 20 marca zniosła, więc termin się zbliża 😁😂
niza
I tyle z jej stania 😅
Antonówka
😂
powsinoga
Mami czy znosi - oto jest pytanie 😂
niza
Ojj szkoda, że jej kamera 2 nie obejmuje, ale to pewnie niedługo zostanie przestawione 😉
Na EC4 jajko pękło.😪
😢
89 Wyświetleń
89
Daszka
Oby to były tylko złe dobrego początki i braki w doświadczeniu. Trzymam kciuki za następne.
Citro
Wystarczy już tego pecha. Mam nadzieję, że to awaria mechaniczna a nie problemy ze słabą skorupką .
Octopus
Niesamowity Varso, jest tak samo żywy jak jako dziecko 😅
Octopus
W filmiku Tigi. Varso wielokrotnie toczy jajko, a potem też się siłuje, chyba tym razem. Nie mam zamiaru wytykać palcami, po prostu wyrażam swoją opinię.
https://zapodaj.net/plik-FQH6s2a645
Daszka
Ja też zwróciłam uwagę, że Varso dość śmiało sobie z tym jajkiem poczyna.
Antonówka
Chyba niedługo czas na kolejne? Oby ten rok był tam lepszy od poprzedniego.
niza
Dzisiaj wieczorem, tak.
Amika
😢
niza
powsinoga
😢
czy można gdzieś oglądać EC4?
niza
Jest jedynie podgląd techniczny. Ale można poczytać na forum o gnieździe.
IzaEs
Samiczka za mocno przygniotła 😪😪😪
Było spotkanie pary w budce, dużo gadali! Jakby Gdynek chciał swojej bogini powiedzieć „tu ma być jajko jak następnym razem przylecę!” 😁 https://zapodaj.net/plik-6tJqVUUzwE
73 Wyświetlenia
73
Był prezent i nadal nic z tego... https://ibb.co/v6W9854h
66 Wyświetleń
66
Iwona65
Bo to zła kobieta jest
powsinoga
😂
Antonówka
uparte stworzenie 😅
Afrodyta nadal w budce, wyraźnie nie wie, który dołek wybrać
48 Wyświetleń
48
W Łodzi sokół w budce. Afrodyta?
48 Wyświetleń
48
Afrodyta i Gdynek, krótka pogawędka. Ona w budce, on odfrunął.
63 Wyświetlenia
63
2010
Dzisiaj są bardzo aktywne, co chwilę któreś z nich jest przy budce
Gdynek w budce, pogłębia dołek
59 Wyświetleń
59
Więcej