Pokaż:Wszystko
Gdynek na porannej zmianie.
70 Wyświetleń
70
Citro
Jajka same, sokół na barierce, ale na niższym poziomie (był na barierce)
Citro
Gdynek wrócił na jajka. Idzie na rekord
Citro
Znów zmiana. Gdynek zasiadł. Afrodyta siedzi na barierce sąsiedniego komina, na wyższym piętrze, z widokiem na budkę i północne rewiry.
Citro
Zmiana, Afrodyta wróciła. Pogadali sobie przy okazji.
Przed 3 nad ranem Afrodyta złożyła drugie JAJO 
Gratulacje dla rodziców 🎉
https://youtu.be/go-8HHCQN7Y?si=ZHIgPtAlydxNppyY
64 Wyświetlenia
64
Gawi
JS wstaw może filmik ff bozena isia do swojego posta, jako najbliższy godz. zniesienia
Citro
Brawo Afrodyta. Wyrobiła się w 53 godzinach po pierwszym. 😃
4:56, Afrodyta w budce, Gdynek stoi przed, jest drugie jajko ❤️🌞
53 Wyświetlenia
53
Baszka
0 4:59, Afrodyta odleciała, Gdynek okrył jajka 🙂
asystował przy znoszeniu ❤️
Afrodyta blisko jajka, ale nie leży, stoi , czasem przysypia, bo w nocy może być drugie 🥚😃
56 Wyświetleń
56
Iwona65
Gdzieś tam koło północy będzie dopiero 48h , jak pamiętam. Ale może ona idzie na rekord
Jajko same, Gdynek się nasiedział 5 minut. Afrodyta na sąsiednim kominie przyłapana.
71 Wyświetleń
71
Citro
Bogini wróciła. Gdynek ma zapał ale nie ma cierpliwości, przylatuje posiedzi chwilkę i fruuu, znów wróci, posiedzi i fruuu
Iwona65
Pamiętam z zeszłego roku jego dużą cierpliwość w inkubacji kompletu jaj. Potrafił siedzieć po 3h i ani kwiknął. Sam się też zabawiał starymi piórami, kostkami podrzucając je sobie np. z nudów. A teraz gniazdo czyste :)
Antonówka
Na jednym nie opłaca się jeszcze siedzieć, ale chęci ma 😁
Citro
Może dla odmiany Gdynek coś odganiał z rewiru. Sporo ptaków jest na przelotach, może dlatego często wybywa.
Gdynek na jajku
75 Wyświetleń
75
Iwona65
Na razie cały czas Afrodyta
Cała Polska wpatrzona w boski kuper 😂
79 Wyświetleń
79
elik
🤣
😁
Iwona65
Zrobiła parasol ze skrzydeł, żeby je zasłonić przed słońcem. Zapewne czuje, że za mocno przygrzewa
Antonówka
A Gdynek znów wabi 😂 Mogłaby wyjść, trzeba o kolejne jajka się postarać 😜
Bogini w dołku 😊 mami, czy znosi 🙃
64 Wyświetlenia
64
niza
Ojjj zdecydowanie za szybko na kolejne jajo, będzie w nocy albo nad ranem.
Gdynek z prezentem..... był i poleciał
71 Wyświetleń
71
Antonówka
Gdynek ma parcie na tacierzyństwo. Chyba chętnie chciał nakarmić jajko. Jednak Afrodyta by się załapała, gdyby jeszcze chwilę w tej budce postali  😆😀
Citro
Varso karmił jajko a a przynajmniej chciał karmić. Przyjemnie się ogląda filmik z EC4 w porównaniu z samcem z sezonu poprzedniego. Gdynek chyba już próbował karmić jajka, rok czy dwa temu...
Iwona65
jest z powrotem, czyli masz , leć i daj mi posiedzieć na jajach
Wietrzenie jajka 😃
55 Wyświetleń
55
Gdynek przyleciał z pięknie naszykowaną porcją jedzenia, ale Afrodyta nie odebrała. Po krótkiej wymianie zdań odleciał.
49 Wyświetleń
49
Gdynek był z prezentem, bogini wzgardziła 😂
41 Wyświetleń
41
Gdynek ma dyżur w budce. Przyklejony do jajka a nic dziwnego bo zimno.  No tak  był  bo już na poręczy siedzi.
49 Wyświetleń
49
8:17 Gdynek zasaiada na jajeczku 🥰
95 Wyświetleń
95
Arau
Ktoś widział czy Afrodyta wróciła w ogóle do jajka?
Arau
16:30 zasiadła
powsinoga
Tak, chyba ok. południa przegoniła Gdynka i zasiadła na jajeczku 🥰
Arau
Doczekał się! Natychmiast zaczął się bawić kamyczkami ^^
Śniadanie przyleciało:)
84 Wyświetlenia
84
Citro
Gdynek zasiadł na jaju. Jaki on płaski 😁
powsinoga
😂
Arau
Citro, one mają spiżarnię na drugim kominie? 8:02 widziałam przelot z barierki na wysoki komin, a kiedy włączyłam podgląd to za chwilę pojawił się Gdynek z opiórowaną dostawą
Citro
Z mojej strony nie widać spiżarni. Opóźnienie z podglądu to jakieś pół minuty (ostatnio nie sprawdzałam ile dokładnie). Zatem jak Gdynek wyskakuje z budki a ja dojdę do okna, wezmę lornetkę itd.. to mija pewnie 40 sekund (30+10) od widoku z kamer. Czyli oglądam puste kominy. Za to przylot na barierkę przed budką obserwuje dwa razy, raz na żywo a drugi raz jak wracam do kompa...mogę jeszcze zahaczyć o kuchnię;)
Więcej