Pamiętam z zeszłego roku jego dużą cierpliwość w inkubacji kompletu jaj. Potrafił siedzieć po 3h i ani kwiknął. Sam się też zabawiał starymi piórami, kostkami podrzucając je sobie np. z nudów. A teraz gniazdo czyste :)
Varso karmił jajko a a przynajmniej chciał karmić. Przyjemnie się ogląda filmik z EC4 w porównaniu z samcem z sezonu poprzedniego. Gdynek chyba już próbował karmić jajka, rok czy dwa temu...
Citro, one mają spiżarnię na drugim kominie? 8:02 widziałam przelot z barierki na wysoki komin, a kiedy włączyłam podgląd to za chwilę pojawił się Gdynek z opiórowaną dostawą
Z mojej strony nie widać spiżarni. Opóźnienie z podglądu to jakieś pół minuty (ostatnio nie sprawdzałam ile dokładnie). Zatem jak Gdynek wyskakuje z budki a ja dojdę do okna, wezmę lornetkę itd.. to mija pewnie 40 sekund (30+10) od widoku z kamer. Czyli oglądam puste kominy. Za to przylot na barierkę przed budką obserwuje dwa razy, raz na żywo a drugi raz jak wracam do kompa...mogę jeszcze zahaczyć o kuchnię;)