Pokaż:Wszystko
W Barlinku coś bardzo wieje.
107 Wyświetleń
107
Tajga w dołku wygląda obiecująco🤔.
111 Wyświetleń
111
a teraz jaja same
122 Wyświetlenia
122
Barlinek 8: 16 przyleciał samiec na zmianę🍀uff jaka ulga
101 Wyświetleń
101
To przyleciała Xenia, samiec przyleciał o 6:30 i siedział na jajkach prawie 2 godziny. Xenia jak przyleciała, to posiedziała kilka minut, odleciała i za chwilę wróciła. A więc samiec jest i udziela się.
Inspe
Dziękuję. Zaraz sprostuję.
zaraz spróbuję przesłać zdjęcie
7:31, Tajga odlatuje
72 Wyświetlenia
72
Tajga śpi na progu gniazda
93 Wyświetlenia
93
Baszka
21:08, Tajga śpi z głową w piórach 🙂❤️
Dolina. Jajeczka na wizji
95 Wyświetleń
95
buber
Borek już okrył.
mchu coraz mniej a i norka przysypana
92 Wyświetlenia
92
Forest w gnieździe
85 Wyświetleń
85
Baszka
Odleciał
Forest na poręczy
76 Wyświetleń
76
Baszka
Odleciał
Tajga tak się rozgląda, jakby amnezji doznała i nie wiedziała gdzie jest
90 Wyświetleń
90
Inspe
Długo już siedzi. w tamtym roku siedziała tak samo i co było? Figa
Tajga stoi w gnieździe, może doczekamy się jajka?
87 Wyświetleń
87
Baszka
Nadal jest w gnieździe, pięknie wygląda 😍😍
13:28, do Foresta przyleciała Tajga, samczyk odleciał, samiczka pogłębia dół w gnieździe
81 Wyświetleń
81
Lili
🙃🙂
Misio779
Na minutę tylko. On jeszcze z dołu się nie wygrzebał 😆
https://zapodaj.net/plik-Wdu4x4CqIw
Misio779
Wcześniej Forest dwa razy dół kopał. Ale on lubi tę robotę 😆
https://zapodaj.net/plik-QNpHRuz9Be
Jeżeli dobrze pamiętam, to czatowicze nazwali samca Bor, a nie Bar...bo jaki Bar, piwny ? ;)
88 Wyświetleń
88
Inspe
To jeszcze nic, kiedyś zrobiłam zdjęcie Foresta i podpisałam, że to FORESTER, ha, ha, ha, Kos mi to wyłapała!!
Inspe
Dobrze, zaraz zmienię w poście Bor na BAR,
9:18 Xenia wróciła.
73 Wyświetlenia
73
Inspe
Samica Jest mocno zaniepokojona.
Inspe
Leży na jajkach, ale co chwilę głośno nawołuje. Woła samca???
Więcej