Pokaż:Wszystko
Jest podgląd i Afrodyta na jajkach.
55 Wyświetleń
55
Daszka
Całe szczęście, że łódzcy ff wykazali aktywność pod kominem, to Iwona65 przywróciła podgląd😜.
Iwona65
Niestety, nie miałam z tym nic wspólnego, ale cieszę się, że podgląd juz jest
Daszka
Ale to Ty byłaś orędowniczką wyłączania łódzkiego podglądu, żebyśmy się ruszali częściej pod komin. I dziwnym trafem, po kilku relacjach spod komina podgląd wrócił😅. Przypadek?😉
😅
Byłem właśnie pod kominem, jeden z sokołów na wyższym kominie, drugi pewnie w budce :)
57 Wyświetleń
57
Macie obraz w Łodzi?
55 Wyświetleń
55
Citro
Obrazu z kamer brak. Za oknem (właśnie) widziałam jak wielkie straszydło (niezidentyfikowany ptak szponiasty) szybowało nad rewirem naszych gwiazd. Poleciało na południe i pięknie zapikowało. To nie był myszołów. Pewnie coś przelotem z zimowisk. Tymczasem na sąsiednim kominie, na barierce, stoi strażnik i monitoruje sytuację.
Antonówka
A ja właśnie przyjeżdżałam obok i dwa ptaki koło kominów latały. Ale z odległości ciężko powiedzieć, czy to jakaś para przykładowo krukowatych, czy jedno z naszych kogoś przeganiało.
Wieslawa42
nie
Daszka
Nie🙁
Gdynek na jajkach 🌞❤️
52 Wyświetlenia
52
Przed 7 siedział Gdynek, a dalej Afrodyta. Kilka minut temu zniknęła (przegapiłam wylot) i jajka zostały same. 07:38 doleciał Gdynek i je okrył. Czyżby jakiś wylot za intruzem? Dziewczyna raczej nie miała innego powodu by tak szybko na swojej zmianie zniknąć.
82 Wyświetlenia
82
Iwona65
No chyba, że jakiś posiłek przelatywał w zasięgu jej wzroku (tzn. ja tego nie widziałam, ale ona mało jadła ostatnio. Przed zniesieniem cały czas na wizji i długooooo jeszcze po. A 1 przerwa i tak była krótka)  Mam nadzieję, że to tylko to
Czy Gdynek się dziś pojawił? od 8 zerkam i ciągle tylko dziewczynę widzę.
79 Wyświetleń
79
Antonówka
Przeczytał na boksiku, że poszukiwany, więc się stawił 😂
monikam54
Gdynek teraz ma zmianę 😁
Baszka
13:44, zmienił Afrodytę, bawi się kamykami 😀
Afrodyta na zmianie
74 Wyświetlenia
74
Podgląd znowu nie działa 😑
71 Wyświetleń
71
2010
Chyba u mnie coś chwilowo się zepsuło, już jest
58basik wielkie dzięki za nagranie ( wbijajcie na forum w Łodzi). Bogini Afrodyta znosi jajo na siedząco!! Od "leżakowania" do zniesienia w 3 minuty. Taki numer tylko w Łodzi. 😵‍💫
82 Wyświetlenia
82
Daszka
Oj tam, oj tam. Wyciągnie się na szczupaka i da radę😅.
Daszka
Jak jej tak dobrze idzie, a jak wiemy i w "amorach" wiodą prym, to może piąte? Pani Afrodyta niech przeczyta i rozważy😉
Citro
Gdynek piątki nie nie ogarnie, za krótki jest ;).
powsinoga
😂
Daszka
🤣
Są cztery ale Afrodyta nie może ich jakoś ogarnąć 😀
84 Wyświetlenia
84
aalina
Zniesienia nie widziałam . Jak spojrzałam to była 19:32. A ogarnianie jajek z 1 i 2
Iwona65
Alina z której kamery nagrywałaś?
Iwona65
Odpocznie i ogarnie ( ja tak sobie dodaję otuchy w jej imieniu) 😂
Citro
Kiedy zniosła? Ktoś może widział, nagrał?  Brawo Afrodyta.
58basik
19:29 czas cam 1
Daszka
Ja weszłam na podgląd o 19.32, jak już mignęło jajko pod ogonem, więc znając ją, chwilę wcześniej.
Daszka
W końcu to jej pierwsze czworaczki😛.
Jest  4 jajko a może to trzecie jest pod ogonem🤔
73 Wyświetlenia
73
Daszka
Są 4🙂.
Iwona65
Są 4 😀
Daszka
A jakże! Dzielna dziewczyna🥰.
17:49,  zmianę przejął Gdynek😀
66 Wyświetleń
66
Przyleciała nasza gwiazda.
69 Wyświetleń
69
Citro
Póki co nie widać, by się coś szykowało.
Gdynek na zmianie https://ibb.co/Ngv6F3XC
71 Wyświetleń
71
Daszka
Ciekawe, czy Afrodyta poleciała sobie jogging po mieście zrobić i jak tylko wróci, to pyknie sobie czwarte🙃.
Iwona65
Oby, oby....
Antonówka
😆
Iwona65
Jak on leży teraz. Z prawdziwym poczuciem obowiązku
Mija 48 godzin od 3 jaja Afrodyty. Trzeba ją pilnować uważnie. Ostatnio pojawiła się na porodówce kwadrans przed zniesieniem. Będzie 4te czy nie będzie, oto jest pytanie ...
76 Wyświetleń
76
niza
Miała odstępy między jajkami 53 i 54 godziny więc raczej jeszcze nie teraz. Ale fakt, znosi "znienacka" 😅
Więcej