Pokaż:Wszystko
Afrodyta na jajeczkach 🥰
48 Wyświetleń
48
Dzień dobry FF. Gdynek na zmianie. Afrodyta poleciała po śniadanie.https://zapodaj.net/plik-1S0lDSoQza
38 Wyświetleń
38
Gdynek jajka ogrzewa .
49 Wyświetleń
49
Włączam podgląd na budkę na ul.Brzezińskiej a tam 🥚 😯😃
https://zapodaj.net/plik-HrZTbZekL9
53 Wyświetlenia
53
Rano tam zaglądałam i zauważyłam śliczny dołek w rogu domku  W Strzelcach też niebawem powinno być jajo 😊
Gdynek nie chce zejść z jajek, Afrodyta zbytnio nie nalega, przynajmniej chwilowo.
42 Wyświetlenia
42
Citro
W końcu zmiana. Gdynek się nie ociągał, szybko zwiał.
Iwona65
No. Ale bardzo późno dzisiaj
Citro
Gdynek już był na jajkach po zmianie oświetlenia w budce, tylko, że teraz mamy tuż po zmianie czasu na letni i tak nam się wydaje.
Iwona65
A miałam pytać, czy nic niepokojącego nie zauważyłaś
Iwona65
Bo jakiś dym poleciała robić Afrodyta. I do tej pory jej nie ma
Citro
Czekałam na dzisiejszą zmianę, aż tu nagle wywiało oboje. Gdynek wrócił a Afrodytę wywiało. Jak wróciła to regulowała oddech, ale za oknem nic nie widziałam. Jeśli coś ganiała to się mijałyśmy. Ale nad tym terenem sporo dużego ptactwa lata. W niedzielę krążyły cztery myszołowy, nie nad samym kominem, ale całkiem blisko. Dwa tygodnie temu latała uwaga uwaga KANIA w parze z myszołowem. W życiu nie widziałam kani na żywo a tu taki widok nad blokami.
Iwona65
Złapałam ją rozwrzeszczaną i poleciała
Gdynek jajka grzeje
43 Wyświetlenia
43
11:30, Afrodyta na jajkach 😀
59 Wyświetleń
59
Afrodyta jednak zmiany nie może się doprosić. Stoi przed budką, a Gdynek kamyki sobie przerzuca 😂
53 Wyświetlenia
53
Iwona65
Czyli powtórka z wczoraj
Antonówka
podeszła do budki, więc negocjacje się skończyły 😆
Daszka
😆
Gdynek na jajkach dosyć długo już siedzi i za Afrodytą się rozgląda
44 Wyświetlenia
44
Kos, wielkie dzięki za piękne kino familijne z EC4 na forum🥰. A z Varso jaki już poważny, ogarnięty tatusiek🙂.
50 Wyświetleń
50
17.41 Afrodyta zmienia Gdynka.
58 Wyświetleń
58
6:26, Gdynek na jajkach 🌞❤️
75 Wyświetleń
75
Baszka
Nadal obecny
Dawno nie było żadnej relacji od sąsiadów z EC4. Mam nadzieję, że to dlatego, że jest tam strasznie nudno, jajka grzane, regularne zmiany, 0 intruzów itp.🙂.
84 Wyświetlenia
84
monikam54
A ja bym z chęcią obejrzała jakąś zmianę w inkubacji , czy chociażby Varso na jajeczkach 🥹♥️
Daszka
I ja! I ja!🙂
Kos
Kos
Dokładnie tak 😊
Daszka
Jakże się cieszę🥰.
Gdynek na jajkach rozgląda się za Afrodytą.
72 Wyświetlenia
72
Afrodyta na zmianie. Był rano Gdynek?
70 Wyświetleń
70
Citro
Pojawił się o 11. Przybył z pustym pazurem. Za to pięknie się kłaniał. Afrodyta ustąpiła.
Iwona65
Był też wcześniej, swoje odleżał
Więcej