Pokaż:Wszystko
Tajga dalej w gnieździe
115 Wyświetleń
115
Coś należałoby zrobić w Dolinie, te jajka się blokują między kawałkami kory, Zdenka ani Borek sobie nie radzą z przesunięciem ich i uwolnieniem  z pułapki.
114 Wyświetleń
114
Mam nadzieję, że pewne rzeczy są promowane i mam nadzieję, że zobaczę dalszy rozwój
monikam54
Kiedyś pamiętam ,że ktoś tu pisał że jak coś się dzieje to żeby SMS pisać na ich numer , bo oni nie zawsze mają czas żeby zaglądać na podgląd albo czytać komentarze.
Inspe
Trzeba zgłosić do admina. On może nie czytać komentarzy tutaj.
Dolina Baryczy. Jedno jajo nie jest ogrzewane. Po zmianie ułożenia ciała widać, że problem dotyczy dwóch jaj.
95 Wyświetleń
95
Teraz jest to 3
paula22
nie jestem pewna ale mam wrażenie, że dwa jajka nie są ogrzewane
Jest Tajga
89 Wyświetleń
89
Jest zmiana😁😁😁
113 Wyświetleń
113
jolajola
czy obawa o Borka była niepotrzebna, ufff
Lili
👍🏻
monikam54
Uff❤️🥹
elik
uff...👍
Antonówka
Ponoć Borek nie pokazał się od 13. Gdyby przyleciał dajcie znać proszę
124 Wyświetlenia
124
Jesteście kochane, dziękuję 😘😘😘😘
Inspe
8:50 drugi raz Borek leci za kimś, jajka bez opieki
Borek! :)
Kto siedzi teraz?
monikam54
Pokazał się ?
23:26, Tajga w gnieździe 🌞❤️
130 Wyświetleń
130
21.58 (GMT+2) - był atak "kogoś" na Tajgę ok 1s. , w wyniku którego Tajga z obręczy gniazda zeszła do "okopów" - do środka gniazda .
😮
132 Wyświetlenia
132
Lili
😒
Smokva
Puszczyk 🤯
Osz tyyyy niedobry puszczyku 😡👺😡 Zostaw naszą kochaną parę w spokoju!!!!😣😣😣
127oskarALFA
...a może w tym ataku tkwi "tajemnica Tajgi ".......?
Dolina Baryczy - dwa jajka w pułapce.
https://zapodaj.net/plik-1j06xL1n2l
140 Wyświetleń
140
monikam54
Matko ! Ale one chyba nie wypadną tam na dół ? Coś jest jeszcze pod spodem ? Kiepsko to wygląda...
Lili
🤨
😲😲 Ło matko i córko 😵 Nie wygląda to dobrze 🤥 Czy była już kiedyś podobna sytuacja? Może jednak nic im nie grozi? Było zbyt mało podściółki? Proszę, uspokójcie mnie, bo chyba dzisiaj nie zasnę 😒
Forest na krawędzi gniazda
100 Wyświetleń
100
Forest na obręczy gniazda , kosmetyka piór  - u elegancika musi być 😀
166 Wyświetleń
166
Lili
Smokva 😉🙃
..było króciutkie spotkanie .
..gdy pisałam Forest uciekł. W dołku Tajga
Smokva
A może Tajga po polsku nie rozumie i trzeba do niej w ojczystym jezyku 🤔

Unsere liebe Tajga, gib uns ein Geschenk und eine Überraschung. Bitte!!!
potwornicka
😂👍
...kto ją tam wie  😂 może wysłucha Twojej prośby i  zrobi nam prezent - niespodziankę 🤩
12:25, Tajga w gnieździe😀
130 Wyświetleń
130
Tajga o 12.25 mości się w dołku
116 Wyświetleń
116
G.9:47 Tajga w gnieździe
G 10:27 już jej nie ma
133 Wyświetlenia
133
Lili
👍🏻👌🏻
Inspe
Vega, ja nie zawsze widzę obrączki. Patrzę na postawę, zachowanie, głos , śliniak Foresta, Tajga ma grzywkę nad woskówką, a Forest nie ma jeszcze grzywki. Inny kolor powłok górnych.
Domyślam się i podziwiam wiedzę i spostrzegawczość😊 Ja rozpoznaję dopiero, gdy widzę oba sokoły. I tak mam w każdym gnieździe. Ale i tak kocham je wszystkie 🥰
11:45 W gnieździe sokół🙂 Jednak nie umiem odczytać obrączek, więc "melduję", że gniazdo strzeżone 🙃
Forest na obręczy 🌞❤️
91 Wyświetleń
91
Więcej